کد خبر:193581
پ
مقیسه۱
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:

صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش بنیان صادراتی

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، از صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش بنیان صادراتی با حداقل بروکراسی و امتیازات ویژه خبر داد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، از صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش بنیان صادراتی با حداقل بروکراسی و امتیازات ویژه خبر داد.

 

*** صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش بنیان صادراتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد حسین مقیسه، در جلسه با مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین‌الملل مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران عامل دو صندوق توسعه زیست فناوری و تجهیزات پزشکی با هدف بررسی راه‌های همکاری فی مابین، اظهار داشت:

صدور ضمانت‌نامه جهت شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی در فاز اول با حداقل بروکراسی و با امتیازات ویژه صورت می‌گیرد.

 

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، ضمن تشریح حوزه کاری و خدمات صندوق، بیان کرد:

اولویت اصلی صندوق خدمات رسانی به شرکت‌های دانش‌بنیان و صادراتی بوده و همیشه نگاه ویژه به شرکت‌های دانش بنیان وجود داشته است. به همین دلیل، صدور ضمانت‌نامه جهت شرکت‌های دانش بنیان صادراتی در فاز اول، با حداقل بروکراسی و با امتیازات ویژه صورت می‌گیرد.

همچنین صندوق ضمانت آمادگی دارد جهت گسترش و تعمیق همکاری‌ها، آموزش تخصصی لازم بویژه در حوزه اعتبار سنجی را به کارشناسان معرفی شده از سوی صندوق‌ها، ارائه کند.

 

*** پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان نشست، مقرر شد پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری فی مابین صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و مرکز تعاملات بین‌الملل علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تهیه و ارائه شود.

همچنین توافق شد تا هماهنگی لازم از سوی مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین‌الملل مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری در برگزاری یک ویدئو کنفرانس جهت تشریح خدمات صندوق برای صندوق‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان سراسر کشور در آینده نزدیک صورت پذیرد.

ofv’chvd wkuj

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول