کد خبر:193440
پ
نشست خبری کلامی
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت:

ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی به زوجین جوان

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت از ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی به مزدوجین جوان از مرداد ماه خبر داد.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت از ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی به مزدوجین جوان از مرداد ماه خبر داد.

 

*** لوازم خانگی پر مصرف با نرخ اقتصادی در اختیار اقشار هدف

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدرضا کلامی بازار در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار، اظهار کرد:

بنا بر تاکیدات سرپرست وزارت صنعت مبنی بر ضرورت حمایت از زوج‌های جوان در قالب عرضه بدون واسطه اقلام اصلی لوازم خانگی با قیمت مناسب، ستاد تنظیم بازار تصمیم گرفت با همکاری تولیدکنندگان توانمند صنعت لوازم خانگی کشور، ۵ قلم لوازم خانگی پر مصرف با برند مشخص و با نرخ اقتصادی را در قالب بسته حمایتی در اختیار مزدوجین جوان کشورمان که تحت حمایت سازمان‌هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد، بازنشستگی کشور و…، هستند، قرار گیرد.

 

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت با بیان این مطلب، افزود:

مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم نامه موجود با شرکت‌های تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تامین شود و در این خصوص با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور مکاتباتی داشته‌ایم.

مزدوجین مشمول این طرح یا خود و یا خانواده آنها باید تحت پوشش این دو نهاد باشند و این مزدوجین متناسب با تاریخ ازدواجشان برای دریافت لوازم خانگی باید معرفی شوند.

 

کلامی در ادامه یادآوری کرد:

مزدوجین با مراجعه به یک سامانه کالای مورد نظر خود را مشاهده می‌نمایند و در برخی استان‌ها نیز برای مشاهده و انتخاب حضوری نمایشگاهی برپا می‌‎کنیم.

فردا در این خصوص نشست خبری نیز داریم و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی که قراردادش برای این طرح نهایی شده است از مردادماه عرضه خود را آغاز خواهد کرد.

 

*** ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت در پایان، اظهار داشت:

در مردادماه ۳۵ هزار بسته شامل ۵ قلم کالای اساسی اعم از تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال با قیمت مناسب حدود ۹ میلیون تومان در اختیاز مزدوجین قرار خواهد گرفت و باتوجه به اینکه قیمت این کالاها معیشتی است باید کدملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

 

ofv’chvd wkuj

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید