کد خبر:193023
پ
شرکت-سایپا
در خرداد ماه 99

میانگین تولید روزانه سایپا به بیش از ۲۲۰۰ دستگاه رسید

میانگین تولید روزانه محصولات گروه خودروسازی سایپا در بازه خردادماه ۹۹ به ۲۲۰۰ دستگاه رسید و از آن عبور کرد.

میانگین تولید روزانه محصولات گروه خودروسازی سایپا در بازه خردادماه ۹۹ به ۲۲۰۰ دستگاه رسید و از آن عبور کرد.

 

*** روند افزایشی تولید محصولات سایپا

به گزارش خبرگزاری صنایع، روند افزایشی تولید محصولات سایپا در سال ۹۸ به گونه‌ای بود که این گروه خودروسازی با بیشترین تیراژ تولید در سال گذشته به جایگاه خودروساز اول کشور دست یافت.

این روند افزایشی در سال ۹۹ نیز ادامه پیدا کرد و میانگین تولید روزانه سایپا در خردادماه ۹۹ به عدد قابل توجه ۲۲۷۶ دستگاه در روز رسید.
این افزایش تولید و تیراژ روزانه بیش از ۲۲۰۰ دستگاه، در حالی ثبت شده است که علاوه بر محدودیت همکاری‌های بین‌المللی ناشی از تحریم‌ها، شیوع ویروس کرونا نیز تغییرات فنی مهندسی در خطوط تولید و ملاحظات شیفت‌بندی در ساعت های کاری کارکنان را الزامی کرده است.

 

*** تولید خودرو را بدون کاهش استمرار می دهیم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در هفته‌های نخست سال پس از تعطیلات نوروزی با وجود شیوع کرونا تولید خودرو را با یک هفته تاخیر و با هدف بالانس مهندسی آغاز کردیم و تمهید جدی برای تولید دو هزار دستگاه اندیشیده شد، در همین حال بر اساس برآوردهای انجام شده نیاز واقعی بازار خودرو در سال ۹۹ بیشتر از یک میلیون دستگاه نخواهد بود و این میزان تولید نشان می‌دهد خودروسازان داخلی توان پوشش این نیاز را دارند.

 

امیدواریم تولید خودرو را بدون کاهش استمرار دهیم، بخش قابل توجهی از مشکلات صنعت خودرو حل شده و با تکیه بر متخصصان و مرکز تحقیقات سایپا می توان نیاز جامعه را برطرف کرد.

ما از مردم هستیم و هر زمان تاخیر در تحویل، افت کیفیت و افزایش قیمت در بازار رخ دهد ما ناراحت می شویم و برای حل آن تمام سعی خود را می کنیم.

 

ofv’chvd wkuj

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول