کد خبر:190848
پ
مشاغل آسیب‌دیده
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران:

برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌‌های وابسته با رعایت‌ پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا، فراورده‌های سلولزی و ماشین‌‌های وابسته با رعایت‌ پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

 

*** نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده با اشاره به اینکه نیاز کشور به کاغذ روزنامه در حدود ۶۵ هزار تن است، اظهار کرد:

سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا، فراورده‌های سلولزی و ماشین آلات وابسته در حالی برگزار می‌شود که نیاز کشور با تکیه بر ظرفیت‌ها و پتانسیل داخلی با رشد مناسب تولیدات تامین می‌شود و با کمبود منابع ارزی مانع واردات می‌گردد، البته باید موانع و مشکلات نیز برطرف شود.

برای تامین این میزان، کارخانه تولید چوب و کاغذ مازندران به عنوان تنها تولید کننده کاغذ روزنامه در ایران فعال است در حالیکه در گذشته عمده نیاز کشور از طریق واردات تامین می شده است.

 

رئیس هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی در ادامه اضافه کرد:

در بخش تولید کاغذ بسته بندی واحدهای بالغ بر ۱۷۰ واحد فعال هستند که خوشبختانه با تجهیزات، ماشین آلات و تکنولوژی روز نیاز داخل را تامین می‌نمایند و بر اساس آمارها نیاز کشور با ظرفیت تولید روزانه ۳ میلیون تن را بر طرف می‌کند.

 

*** بازدید متخصصان و هیات‌های تجاری اقتصادی

 

حسین زاده با اعلام اینکه سومین نمایشگاه تخصصی کاغذ و مقوا ۲۴ الی ۲۶ تیر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ایران بر پا می‌شود، افزود:

رعایت جدی و همه جانبه تمام موارد پروتکل‌های بهداشتی ضروری است و شرایط برای بازدید متخصصان، فناوران و هیات های تجاری اقتصادی مهیا است و از طریق شبکه های مجازی و تلویزیونی نیز پخش می شود.

 

*** برگزاری نمایگاه‌ها سبب کاهش اثرات تحریم‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی در پایان ابراز امیدواری کرد:

اولویت اول و اصلی وزارت صنعت کمک به صنایع کشور است ولی با کمبود منابع ارزی، با عزم ملی و تلاش صنعتگران ایرانی، دانش و اطلاعات کافی، تسهیل در توسعه تجارت داخلی و خارجی عبور از شرایط دشوار شیوع ویروس کرونا، کاهش اثرات تحریم‌ها شاهد رشد مناسب و پیشرفت روز افرون اقتصادی و صنعتی خواهیم بود و این وضعیت پایدار نیست.

 

wkuj
انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید