کد خبر:188366
پ
بازدید اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن از خبرگزاری صنایع
به مناسبت روز ملی صنعت و معدن انجام شد

بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از خبرگزاری صنایع + گزارش تصویری

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از خبرگزاری صنایع بازدید کرد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از خبرگزاری صنایع بازدید کرد.

 

*** بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از خبرگزاری صنایع

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عزت الله اکبری تالارپشتی صبح امروز و به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از خبرگزاری صنایع بازدید و با تعدادی از مدیران و اعضای این رسانه گفتگو کرد.

وی در این گفتگو ضمن اشاره به ضرورت حفظ استقلال رسانه‌ای، خطاب به سردبیر و خبرنگاران این رسانه، تاکید کرد:

خبرگزاری صنایع و سایر رسانه‌ها در صورتی می‌توانند روند موفقیت را طی کنند که ضمن امانتداری، استقلال خود را حفظ و انعکاس‌دهنده واقعیت‌ها باشند.

 

*** قوانین و مسئولان در راستای منافع بخش خصوصی

 

اکبری تالارپشتی در ادامه با تاکید بر اینکه خبرگزاری صنایع باید صدای فعالان صنعتی و معدنی و در کل، حوزه تولید کشور باشد، بیان داشت:

در کشور ما حتی قوانین بالادستی نیز در راستای منافع بخش خصوصی است و همه مسئولان از جمله نمایندگان مجلس که در واقع نماینده مستقیم مردم هستند باید در راستای منافع بخش خصوصی حرکت و عمل کنند.

در همین راستا خبرگزاری صنایع نیز باید بدون هرگونه وابستگی، صرفا در راستای منافع بخش خصوصی که در حوزه فعالیت این رسانه، صنعتگران، معدنکاران، تولیدکنندگان، بازرگانان و در کل فعالان اقتصادی و صنعتی می‌باشند، حرکت کند.

 

*** خبرگزاری صنایع نماینده بخش خصوصی

 

وی در ادامه اضافه کرد:

خبرگزاری صنایع باید بدون اینکه منافع شخص یا گروهی را در نظر بگیرد، به صورت شفاف مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی را منعکس کنند و در واقع بتواند امانتدار و رابط فعالان بخش خصوصی و مسئولان کشور باشد.

اکبری تالارپشتی در پایان ضمن تایید رویکرد و تحسین عملکرد خبرگزاری صنایع طی سالیان گذشته، خاطرنشان کرد:

خبرگزاری صنایع اگر بتواند به معنای واقعی، صدای فعالان بخش خصوصی صنعت، معدن و تجارت کشور باشد و به مرکزی برای پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی و صنعتی کشور تبدیل شود و حتی سیاستگذاری‌های این رسانه در راستای رفع مسائل فعالان این حوزه‌ها باشد، بدون شک آینده‌ای درخشان را پیش رو خواهد داشت و ما شاهد موفقیت‌های بیش از پیش این رسانه تخصصی خواهیم بود.

 

*** سرویس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خبرگزاری صنایع

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ادامه بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از خبرگزاری صنایع، سردبیر و تعدادی از دبیران سرویس‌های مختلف این خبرگزاری پیرامون فعالیت‌های خود، به ارائه توضیحات پرداختند و ایشان از نزدیک در جریان سازوکار فعالیت اعضای این رسانه قرار گرفت.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز در پایان ضمن تشکر از فعالیت‌های قابل توجه خبرگزاری صنایع، پیشنهاد داد:

خبرگزاری صنایع، سرویس خبری ویژه کمیسیون صنایع و معادن مجلس را طراحی و فعال کند تا بتواند بعنوان بازوی رسانه‌ای این کمیسیون عمل کند و رابط فعالان اقتصادی و صنعتی با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس باشد.

ما از اعضای این خبرگزاری درخواست داریم تا کمیسیون صنایع و معادن را برای به میدان آوردن ظرفیت‌های بخش خصوصی با هدف تحقق جهش تولید کمک کند.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول