کد خبر:186149
پ
نشست وزیر نفت
در نشست هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

اقدام‌ها و برنامه‌های وزارت نفت ، جهت تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی

وزیر نفت با حضور در نشست هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه را جهت تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بیان کرد.

وزیر نفت با حضور در نشست هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه را جهت تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بیان کرد.

    

*** تدوین سیاست‌ های اقتصاد مقاومتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن رضایی دبیر مجمع تشکیل و عملکرد دستگاه‌های اجرایی از بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص تحقق اهداف سیاست‌های کلی نظام خبر داد.

بیژن زنگنه گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه متناسب با بندهای مختلف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

 

*** تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

 

وزیر نفت با اشاره به تأکیدهای راهبردی رهبر معظم انقلاب و تکالیف مقرر در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از اهتمام وزارت نفت بر تحقق کامل این اهداف خبر داد.

 

*** هدف از ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با تأکید بر وظیفه بسیار مهمی که به‌ منظور نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی از سوی رهبر معظم انقلاب به هیئت عالی نظارت مجمع محول شده است در پایان، اظهار داشت:

 هدف از ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول را کمک به بهبود جهت‌گیری‌ها و انطباق بیشتر مصوبات، قوانین و اقدام‌ها با اهداف عالی سیاست‌های کلی نظام دانست.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

کلید مقابل را فعال کنید