کد خبر:184980
پ
image39131
معاون امور صنایع وزارت صمت:

بررسی وضعیت صنعت نئوپان در کشور / تسریع در به هم رسانی تامین کنندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه مورد نیاز صنعت روکش اوراق فشرده

معاون امور صنایع وزارت صمت ضمن اعلام تسریع در به هم رسانی تامین کنندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه مورد نیاز صنعت روکش اوراق فشرده، از بررسی وضعیت صنعت نئوپان در کشور خبر داد.

معاون امور صنایع وزارت صمت ضمن اعلام تسریع در به هم رسانی تامین کنندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه مورد نیاز صنعت روکش اوراق فشرده، از بررسی وضعیت صنعت نئوپان در کشور خبر داد.

 

*** مهم‌ترین سیاست‌های وزارت صنعت در سال جاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی صادقی نیارکی در سلسله نشست‌های مشترک با تشکل های تخصصی، با تشریح مهم‌ترین سیاست‌های وزارت صنعت در سال جاری، حمایت از توسعه ساخت داخل در کشور را یکی از محوری ترین برنامه های این وزارتخانه اعلام کرد و گفت:

تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع با هدف توسعه ساخت داخل در اولویت بوده و ما تمام تلاش خود را برای تسریع در دسترسی صنعتگران به مواد اولیه بکار خواهیم گرفت.

 

*** جهش تولید

 

معاون امور صنایع وزارت صنعت با اشاره به تولید بخش عمده ای از مواد اولیه اوراق فشرده در داخل کشور، افزود:

با به هم رسانی تولیدکنندگان مواد اولیه به صنعتگران فعال دراین ‌صنعت، فرآیند تولید در این صنعت، روند افزایشی خود را حفظ خواهد کرد و با همکاری صنعتگران شاهد جهش تولید در این بخش خواهیم بود.

 

*** تدابیری برای تامین مواد اولیه ضروی در بخش تولید

 

صادقی نیارکی در خصوص تخصیص ارز برای واردات بخشی از مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، توضیح داد:

با همکاری سازمان توسعه تجارت تدابیری برای تامین مواد اولیه ضروی در بخش تولید در نظر گرفته شده است که امیدواریم با این مکانیزم، بخشی از مشکلات تولیدکنندگان مرتفع شود.

 

*** جزئیات نشست

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وضعیت تولید اوراق فشرده در کشور با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت و نمایندگانی از انجمن این صنعت تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست تخصصی اعضا انجمن تولیدکنندگان نیز با طرح چالش‌های پیش روی این صنعت، خواستار اتخاذ تمهیداتی برای تسریع در تامین مواد اولیه و تخصیص ارز به این صنعت از سوی بانک مرکزی شدند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول