کد خبر:184528
پ
سکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت سکه در ۳۱ خرداد ۹۹

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳۱ خرداد ۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسید.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳۱ خرداد ۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسید.

 

*** قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۱۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

 

*** قیمت هر اونس طلا

 

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۴۴ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۷۸ هزار و ۶۵۷ تومان در جریان است.

 

*** حداکثر و حداقل نرخ فروش سکه

 

متوسط قیمت فروش یک سکه‌‌تمام بهار آزادی طرح جدید در اسفند ماه ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران ۵ میلیون و ۹۸۳ هزار و ۳۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۱۸٫۶ درصد و ۲۹٫۲ درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش سکه مذکور در ماه یاد شده به ترتیب ۵ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان و ۶ میلیون و ۲۵۵ هزار تومان بوده است.

متوسط قیمت فروش یک سکه‌تمام بهار آزادی طرح قـدیم در بازار آزاد شهر تهران در سال ۹۸ معادل ۴ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۴۰۰ و طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۱۰۰ تومان بود که نسبت به سال ۹۷ به ترتیب ۳۳٫۹ درصد و ۲۹٫۹ درصد افزایش یافته است.

 

***  نگاهی به قیمت سکه در سال گذشته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، متوسط قیمت سکه طرح جدید در بهمن ماه سال گذشته ۵ میلیون و ۴۳ هزار و ۷۰۰ تومان، دی ماه ۴ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۳۰۰ تومان، آذرماه ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان، آبان ماه ۴ میلیون و ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان، مهر ماه ۴ میلیون و ۹ هزار و ۶۰۰ تومان، شهریور ماه ۴ میلیون و ۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان، مرداد ماه ۴ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان، تیرماه ۴ میلیون و ۴۷۰ هزار و ۱۰۰ تومان، خرداد ماه ۴ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان، اردیبهشت ماه ۵ میلیون و ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و در فروردین ماه ۴ میلیون و ۷۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید