کد خبر:180353
پ
khavazi
وزیر جهاد کشاورزی:

نقش استارتاپ‌ها در بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به نقش موثر استارتاپ ‌ها در هوشمندسازی، بر دانش بنیان کردن و تکمیل زنجیره‌های تولید بخش کشاورزی تاکید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به نقش موثر استارتاپ ‌ها در هوشمندسازی، بر دانش بنیان کردن و تکمیل زنجیره‌های تولید بخش کشاورزی تاکید کرد.

 

*** تقدیر از استارتاپ‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کاظم کاوازی با تاکید بر نقش موثر استارتاپ ‌ها بر بخش کشاورزی در حساب توئیتر خود، نوشت:

استارتاپ ‌ها در هوشمندسازی، دانش بنیان کردن و تکمیل زنجیره‌های تولید در بخش کشاورزی، نقش بسزایی دارند، برای دستیابی به توسعه پایدار کشاورزی کشور دست یاری و همراهی شان را می فشارم.

 

*** حمایت استارتاپ‌های آسیب دیده از کرونا

 

معاون وزیر ارتباطات نیز در مراسم رونمایی از طرح حمایتی استارت آپ های آسیب دیده از کرونا که با حضور رئیس جمهور برگزارشد با تاکید بر جنبش کارآفرینی و نوآوری ایجاد شده، از ۴ برابر شدن ضریب نفوذ اقتصاد دیجینتال در کشور، ۳۰ برابر شدن ظرفیت شبکه ترافیکی و ۷۰۰ برابر شدن رشد تعداد اپلیکیشن‌ها خبر داد.

در این مراسم وعده کمک‌هایی به استارتاپ‌های اسیب دیده از کرونا شامل شبکه زیرساخت، استفاده از تبلیغات و استفاده از منابع مالی داده شد.

 

*** تنوع خدمات استارتاپ‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فعالیت برخی از این استارتاپ‌ها در حوزه کشاورزی، شامل خرید و فروش محصولات و تجهیزات کشاورزی و ارائه خدمات و آموزش است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول