کد خبر:179988
پ
۱۰۹۷۴۱۶_۲۸۹
اطلاعیه ایران خودرو:

احتمال سوءاستفاده افراد سودجو/ هشدار روابط عمومی ایران خودرو به منتخبان قرعه‌کشی

روابط عمومی ایران خودرو به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی افراد سودجو و کلاهبردار، به منتخبان قرعه‌کشی اخیر هشدار داد.

روابط عمومی ایران خودرو به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی افراد سودجو و یا کلاهبردار، به منتخبان قرعه‌کشی اخیر هشدار داد.

 

*** آغاز قرعه کشی ایران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، روابط عمومی شرکت ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

امروز در مراسمی با حضور نهادهای نظارتی و رسانه‌ها، مراسم قرعه کشی مربوط به فروش فوق‌العاده عید سعید فطر ۱۵ هزار دستگاه محصولات این گروه خودروسازی در شرکت ساپکو آغاز شد.

نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم حضور داشته و از نزدیک بر فرآیند قرعه‌کشی نظارت داشتند.

مطابق آمار اعلامی در مجموع چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر در طرح پیش‌فروش ویژه عید فطر این خودروساز شرکت کردند که ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر متقاضی رانا، دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی پژو پارس، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند.

 

*** احتمال سوء استفاده و کلاهبرداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، روابط عمومی شرکت ایران خودرو در پایان تأکید کرد:

مشتریان برای پیشگیری از هرگونه کلاهبرداری و سوء استفاده، پس از حصول اطمینان از منتخب بودن در قرعه‌کشی اخیر از طریق دریافت پیامک از شماره ۹۸۳۰۰۰۹۶۴۴۰ متعلق به سامانه اطلاع‌رسانی شرکت ایران خودرو و مشاهده نتیجه قرعه‌کشی از سایت سامانه فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir  و کسب اطمینان از منتخب شدن، فقط از طریق همین آدرس و پس از ورود از طریق نام کاربری و رمز ورود اختصاصی، اقدام به تکمیل وجه کنند.

به متقاضیانی که در سایت سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو به عنوان منتخب قرعه‌کشی اخیر، انتخاب شده‌اند، تأکید کرد، فقط از طریق همین آدرس نسبت به ورود با نام کاربری و رمز عبور شخصی خویش اقدام و نسبت به فرآیند تکمیل وجه اقدام کنند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید