کد خبر:179458
پ
ستادموان
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد:

گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی تولیدکنندگان

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی تولیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفت.

 

*** گزارش عملکرد به اطلاع استانداران هر استان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، به ریاست سرپرست وزارت صنعت و با حضور معاونان دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری، رییس امور صنعت، معدن، بازرگانی و ارتباطات سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونان وزرای امور اقتصادی و دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان بخش‌خصوصی برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد تا تمامی استان‌های کشور به صورت فعال‌تر در برگزاری و پیگیری مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اقدام نموده و گزارش عملکرد خود را به اطلاع استانداران هر استان برسانند.

 

*** رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان در افزایش تولید

 

همچنین در این جلسه مقرر گردید تا مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی تولیدکنندگان با حضور دستگاه‌های اجرایی مورد توجه و رسیدگی واقع شده و زمینه‌ای فراهم گردد تا در سال جهش تولید، رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان در افزایش تولید محصولاتشان با جدیت در دستور کار اعضای ستاد قرار گیرد.

در عین حال، مشکلات مرتبط با واحدهای تولیدی استانی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استانی و مسائل مبتلا به تولیدکنندگان بزرگ نیز در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید به بحث و بررسی گذاشته شده و با اختیار تامی که از سوی اعضای ستاد به نمایندگان خود اعطا می‌شود، راه‌حل‌های مرتبط مورد تصمیم‌گیری واقع شده و به نفع تولید کشور گام برداشته شود.

 

*** برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به شان جلسات و جایگاه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مقرر شد تا جلسات این ستاد ملی به صورت هر دو هفته یکبار در روزهای دوشنبه ساعت ۱۶ تا ۱۸  با حضور تمامی دستگاههای اجرایی، برگزار شود.

در این جلسه، گزارش عملکرد سال ۹۸ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از سوی دبیرخانه این ستاد ارایه گردید.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =

کلید مقابل را فعال کنید