کد خبر:179442
پ
علی نیکزاد، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد:

راهکار‌هایی برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید/ فعالیت درعرصه تولید و صنعت، جهاد است

نماینده مجلس شورای اسلامی راهکارهایی برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید ارائه کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی راهکارهایی برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید ارائه کرد.

 

*** دو عامل مهم برای توسعه صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،علی نیکزاد در حاشیه بازدید از کارخانه گروه صنعتی اُنیکس سفال، اظهار کرد: برای توسعه صنعت و پیشرفت در مسیر تولید، باید نهادهای اجرایی همراهی و همکاری‌های لازم را صورت دهند.

کاهش بروکراسی اداری در بالاترین حد ممکن و همچنین حمایت و همراهی در کلیه مراحل ایجاد، فعالیت و توسعه گروه‌های صنعتی دو امر مهمی است که یقیناً باید مسئولان اجرایی مربوطه در دستور کار خود قرار دهند و با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، امروز دیگر حجت برای همگان جهت تلاش در مسیر تحقق این مهم تمام شده‌است.

 

*** عرصه تولید و صنعت، جهاد است

 

با شرایط اقتصادی موجود فعالیت در عرصه تولید و صنعت، جهاد است و وظیفه تمامی ما، به‌عنوان نمایندگان مردم حمایت از این عزیزان است؛ البته در این عرصه حتماً باید با دقت تمام نسبت به مطالبه و پیگیری امور این حوزه از مراجع و نهادهای مربوطه اهتمام بورزیم.

 

*** بهبود وضعیت اقتصادی

 

مجموعه‌های مختلف پرتوان صنعتی در استان، با همت مضاعف در حال تلاش برای ساخت ایران قوی هستند و انصافاً مسئولین استانی نیز در حد امکان حمایت کرده‌اند اما یقیناً برای بهبود وضعیت اقتصادی باید تلاش بیشتری از سوی همگان صورت گیرد.

 
*** راه‌اندازی فاز جدید تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان در ارتباط با مدیران این مجموعه، بیان کرد: مدیران مجموعه اُنیکس در جرگه انسان‌های با دغدغه و فداکار این مرز و بوم قرار دارند و با کار دانشگاهی و علمی در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فاز جدید تولید محصولات کائولین با توجه به معادن موجود در استان هستند.

تلاش خواهیم کرد تا موانع و مشکلات موجود در این مسیر را سریع‌تر رفع نمائیم تا با راه‌اندازی این مجموعه، استان صاحب کارخانه مادر این حوزه گردد و به دنبال آن فرصت برای صنایع تولیدی مختلف محیا شود؛ نباید این را فراموش کنیم که این‌گونه مسائل با همراهی کامل تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئولان امکان‌پذیر است.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید