کد خبر:216580
پ
سیرجان
در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت گل‌گهر انجام شد؛

افتتاح و بهره‌برداری از کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان

آیین افتتاحیه کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های تابعه احداث شده‌ است، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

آیین افتتاحیه کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های تابعه احداث شده‌ است، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

*** کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این مراسم که امام جمعه سیرجان، فرمانده انتظامی استان کرمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان و جمعی از مدیران شرکت‌های منطقه گل‌گهر و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی حضور داشتند، مهندس ملارحمان به اهمیت و نقش امنیت در جهت دسترسی به مؤلفه‌های توسعه اقتصادی پرداخت.

 

*** مسئولیت‌های اجتماعی

 

وی درباره اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی گفت:

در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، توسعه متوازن به این معنی است که در عرصه اقتصاد، توسعه بدون داشتن پیش‌نیازهای امنیت و حمایت‌های امنیتی، انتظامی و اجتماعی محقق نخواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت گل‌گهر ادامه داد:

هر اقدام کوچکی از سوی بنگاه‌های اقتصادی در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه فرهنگ، اجتماع، اقتصاد، امنیت و … جزء وظایف ذاتی آن‌هاست و بایستی به شدت ادامه پیدا کند و اگر امروز نیروی انتظامی، توسعه پیدا کند برکات آن شامل تمامی آحاد مردم می‌شود.

 

ملارحمان با اشاره به کسب دستاوردهای چشمگیر در حوزه تولید در گل‌گهر گفت:

مقام معظم رهبری سال گذشته را به نام رونق تولید و امسال را به نام جهش تولید نامگذاری کردند و بایستی با افتخار بگویم که ما سال گذشته جهش تولید را در گل‌گهر محقق کردیم و توانستیم ۴ درصد افزایش تولید داشته باشیم و در سال جاری نیز در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، برنامه‌ریزی لازم برای دستیابی به رکوردهای خوب در حوزه تولید انجام شده است.

 

*** افتتاح پروژه 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت گل‌گهر در پایان، همچنین با بیان اینکه سال گذشته چندین طرح و پروژه در منطقه گل‌گهر با حضور مقامات ارشد کشور مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت، گفت:

در سال ۹۹ نیز برنامه‌ریزی لازم برای راه‌اندازی ۱۳ طرح و پروژه بزرگ و کلنگ‌زنی ۱۳ طرح در منطقه گل‌گهر انجام شده است که بهره‌برداری از هر کدام از این طرح‌ها می‌تواند به رونق اقتصاد و صنعت کشور و دستیابی به نقشه راه توسعه کشور کمک شایانی نماید. 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول