عکاس :
پ
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

نشست مشترک فدراسیون حمل ‌و نقل و نمایندگان مجلس یازدهم (گزارش تصویری)

نشست مشترک فدراسیون حمل ‌و نقل و لجستیک ایران و تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم با هدف بررسی چالش‌ها و مشکلات این صنعت و تعامل هرچه بیشتر کمیسیون عمران و فعالان بخش خصوصی برگزار شد.

 

*** نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت حمل و نقل با نمایندگان مجلس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست مشترک اعضای فدراسیون حمل ‌و نقل و لجستیک ایران و تعدادی از نمایندگان کمیسیون عمران مجلس به منظور تبادل نظر پیرامون مشکلات صنعت حمل و نقل و لجستیک ایران برگزار شد.

 

*** دبیر فدراسیون حمل و نقل و لجستیک کشور

 

دبیر فدراسیون حمل و نقل و لجستیک کشور در این نشست با بیان اینکه نادیده‌گرفتن بخش خصوصی، علت نتیجه‌بخش نبودن بسیاری از طرح‌ها و لوایح کشور بوده است، پیشنهاد داد کمیسیون عمران مجلس در کنار آنالیز قوانین و مقررات فعلی، یک برنامه راهبردی ۵ ساله در قالب برنامه هفتم تدوین و ارائه کند.

 

*** نقش بخش خصوصی در تدوین قوانین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کاظم سلیمی در حاشیه این نشست و در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صنایع، پیرامون این نشست، گفت:

نمایندگان مجلس یازدهم، قول دادند که هیچ مواردی را در خصوص حمل و نقل و بخش خصوصی، بدون پشتوانه فکر کارشناسان هر دو نهاد تصویب نکنند و این اتفاق می‌تواند بعد از چهل سال جایگاه بخش خصوصی را در صنعت حمل و نقل تضمین کند.

 

بیشتر بخوانید: گفتگوی اختصاصی خبرنگار خبرگزاری صنایع با دبیر فدراسیون حمل و نقل و لجستیک

 

*** گزینه پیشنهادی ریاست کمیسیون عمران مجلس

 

نماینده مجلس یازدهم نیز در این نشست با اشاره به اینکه مجلس می‌تواند نقش چشمگیری در توسعه حمل و نقل کشور داشته باشد، اولویت مجلس یازدهم را توسعه صنعت حمل و نقل کشور دانست و بر توسعه بخش خصوصی و افزایش بودجه نهادهای فعال در این حوزه تاکید کرد.

 

اقبال شاکری در حاشیه این نشست و در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صنایع با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های مجلس یازدهم، افزایش توسعه صنعت حمل و نقل است، گفت:

اولویت‌های‌ مجلس جدید توسعه صنعت حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی است، چرا که افزایش سرمایه‌گذاری در سیستم‌های حمل و نقل و زیرساختی آن باعث رشد جی دی پی کشور می شود.

 

بیشتر بخوانید: گفتگوی اختصاصی خبرنگار خبرگزاری صنایع با اقبال شاکری

 

در ادامه می‌تواند گزارش تصویری این نشست را مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید