کد خبر:178554
پ
دیدار نیکزاد و مدرس خیابانی
نائب رئیس مجلس:

تشکیل کمیته‌ای مشترک برای تولید خودروی ملی

نایب رئیس مجلس یازدهم از تشکیل کمیته‌ای مشترک با حضور سرپرست وزارت صنعت و دانشگاه علم و صنعت برای تولید خودروی ملی خبر داد.

نایب رئیس مجلس یازدهم از تشکیل کمیته‌ای مشترک با حضور سرپرست وزارت صنعت و دانشگاه علم و صنعت برای تولید خودروی ملی خبر داد.

 

 

*** نقش پررنگ  دانشگاه علم و صنعت در صنعت خودرو 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی نیکزاد در تشریح جلسه مشترک خود با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس دانشگاه علم و صنعت با موضوع تولید خودروی ملی، اظهار داشت:

از آنجایی که مسئولان دانشگاه علم و صنعت در صنعت خودرو صاحب نظر بوده و مدعی هستند، می‌توانند موتور و بدنه این خودرو را مشروط بر حمایت دولت تولید کنند. جلسه مذکور تشکیل شد تا زمینه تحقق این مهم فراهم شود.

 

 

 

 

 

خودروی ملی

 

 

*** پایش هفتگی اقدامات انجام شده 

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یازدهم در ادامه، تصریح کرد:

در جلسه امروز که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، موضوع تولید خودروی ملی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیته ای با هدف طراحی پلفت فرم خودروی ملی تشکیل و هر دو هفته یک بار اقدامات انجام شده در این زمینه بررسی شود.

 

 

خودروی ملی

 

*** زمینه تولید خودروی ملی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نایب رئیس مجلس یازدهم در پایان، بیان کرد:

 من شخصا این پروژه را از وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت علم و فناوری رئیس جمهور پیگیری می‌کنم. امید است نتیجه مطلوب به دست آید. ایران توانایی پرتاب ماهواره به فضا و ایستادگی در برابر استکبار جهانی را دارد بنابراین باید با اقدامات جهادی زمینه تولید خودروی ملی نیز فراهم شود، تا مشکلات موجود در صنعت خودروسازی برطرف شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزای صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید