کد خبر:177650
پ
ثبت-نام-در-فروش-فوق_العاده-و-پیش_فروش-خودرو-صرفا-از-طریق-خودروسازان
در جلسه کمیته خودرو :

آغاز پیش‌فروش یکساله خودروسازان از هفته آینده / تدارک برای پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار دستگاه خودرو

 در جلسه کمیته خودرو  ضمن اشاره به  آغاز پیش‌فروش یکساله خودروسازان از هفته آینده، تدارک برای عرضه ۲۲ هزار دستگاه خودرو اعلام شد.

 در جلسه کمیته خودرو  ضمن اشاره به  آغاز پیش‌فروش یکساله خودروسازان از هفته آینده، تدارک برای عرضه ۲۲ هزار دستگاه خودرو اعلام شد.

 

*** پیش‌فروش یکساله ۲۲ هزار دستگاه خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جلسه کمیته خودرو ظهر امروز جمعه ۹ خرداد ۹۹ با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاه‌های نظارتی از جمله دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، پلیس راهور ناجا و خودروسازان برگزار شد.

بر اساس مصوبات کمیته خودرو، مقرر شد تا پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار دستگاه خودرو از سوی خودروسازان آغاز شود. در عین حال، از هفته آینده تحویل ۲۲ هزار دستگاه خودرو نیز از سوی خودروسازان صورت خواهد گرفت.

در این جلسه همچنین تصمیمات مشخصی برای بهبود فرآیند پیش‌فروش خودرو از سوی کمیته خودرو اتخاذ گردید که جزئیات، در قالب اطلاعیه رسمی خودروسازان منتشر خواهد شد.

 

***  آغاز پیش ثبت نام خودرو

 

 معاون امور صنایع وزارت صنعت چندی پیش در رسانه ملی، با بیان اینکه برای تحقق شعار، واقعی کردن تقاضا، عدالت در توزیع ،در این دوره محدودیت‌هایی درنظر گرفته ایم، اظهار داشت:

در چند مرحله پیش فروش خودرو خواهیم داشت و این مرحله فروش فوق العاده محسوب می‌شود.

در این دوره دو شرکت ایران خودرو و سایپا، ۲۵ هزار خودرو را عرضه می‌کنند و پیش ثبت نام از ساعت ۲۴سوم خردادماه آغاز می شود و یک هفته ادامه دارد.

 

*** قرعه‌کشی، در صورت افزایش تقاضا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور صنایع وزارت صنعت در پایان، افزود:

افراد حائز شرایط با مراجعه به سامانه دو شرکت اعلام شده می‌توانند برای انجام پیش ثبت نام، رمز عبور دریافت کنند. در صورتی که عرضه و تقاضا در این دوره برابر باشد عرضه با روال معمول انجام می‌شود.

اما در غیر این صورت به روش‌های دیگری مثل قرعه کشی برای عرضه خودرو متوسل می‌شویم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید