کد خبر:216585
پ
photo5945207707126575842_3177
مدیر عامل گهر گهر:

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود

مدیر عامل گهر گهر معتقد است سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود.

مدیر عامل گهر گهر معتقد است سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود.

 

*** سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود جهش تولید همواره مورد توجه گل‌گهر بوده است مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست هم‌اندیشی مسئولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد؛ مجموع سرمایه گذاری این شرکت در سال گذشته معادل ۶۰ درصد ارزش تجمعی سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بوده است.

 

*** تولید کنسانتره

 

ملارحمان در این نشست که رئیس هیات عامل ایمیدرو و مدیران عامل شرکت‌های ملی مس، فولاد مبارکه و فولاد خوزستان نیز حضور داشتند با بیان اینکه «جهش تولید» در گل‌گهر همواره مورد توجه بوده است، اظهار داشت:

شرکت گل‌گهر در سال گذشته به طور عملی جهش تولید داشت به طوریکه ۴ درصد در گندله و ۳ درصد در کنسانتره افزایش تولید داشتیم. وی افزود: گل‌گهر ۳۴ درصد تولید کنسانتره و ۲۹ درصد تولید گندله کشور در سال گذشته را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش خبرگزاری مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در این نشست از آمادگی برای افتتاح ۱۳ طرح به ارزش بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان توسط این شرکت و شرکت‌های تابعه در منطقه گل‌گهر در سال جاری نیز خبر داد و درباره طرح‌های جدید و در آستانه افتتاح گفت: از هفته گذشته،استحصال کنسانتره از مواد میانی کم‌عیار هماتیتی گل‌گهر در قالب بزرگ‌ترین پروژه کشور آغاز شده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزرای صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول