کد خبر:176432
پ
گل گهر
همزمان با عید سعید فطر اتفاق افتاد

ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.

 

*** گفت‌و‌گوهای اختصاصی با مدیران و معاونین 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این ویژه‌نامه گفت‌وگوهایی با خداداد غریب‌پور معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، کرمی شاهرخی رئیس هیئت مدیره شرکت گل‌گهر، عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر و گفت‌وگوهایی با معاونین و مدیران این شرکت در حوزه‌های مختلف انجام شده است.

 

*** معرفی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منطقه معدنی و صنعتی گل گهر با داشتن معادن غنی از سنگ آهن به عنوان یکی از مطرح‌ترین قطب‌های فعال معدنی، صنعتی در خاورمیانه است که دارای قابلیت‌های بسیاری برای تبدیل شدن به یک منطقه بزرگ و رقابتی در سطح ایران و حتی جهان است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یکی از شرکت‌های فعال این منطقه است که نقش مهمی در سیاست‌گذاری و مدیریت منطقه را برعهده دارد. این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید بیش از ۱۵ میلیون تن کنسانتره و بیش از ۱۰ میلیون تن گندله بزرگ‌ترین تولیدکننده کشور است و با اجرای پروژه‌های توسعه و بهینه‌سازی خطوط شرکت، در افق چشم انداز، مجموع تولیدات سالانه این شرکت به بیش ۳۰ میلیون تن خواهد رسید.

این شرکت به منظور توسعه زنجیره ارزش خود با تاسیس شرکت‌های فولادی سهم خود را در تولید محصولات فولادی نظیر آهن اسفنجی توسعه داده است و در آینده نه چندان دور با تولید اسلب نازک و مقاطع فولادی این زنجیره را تکمیل خواهد نمود. گل گهر اولین منطقه‌ای در ایران خواهد بود که کلیه فرآیند تولید از معدن تا محصول نهایی را در یک منطقه در کنار هم قرار داده است.

صنعت فولاد، شرکت گل‌گهر را به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ فولاد کشور پذیرفته است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول