کد خبر:176553
پ
jahromi2
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

خدمات رایگان اینترنت برای مشترکین خانگی/ ارتقای چهار برابری سرعت اینترنت خانگی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اشاره به افزایش ۴ برابری سرعت اینترنت خانگی، از ارائه خدمات رایگان برای مشترکین خانگی در روزهای آتی خبر داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اشاره به افزایش ۴ برابری سرعت اینترنت خانگی ، از ارائه خدمات رایگان برای مشترکین خانگی در روزهای آتی خبر داد.

 

***افزایش اشتراک‌های خانگی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود، نوشت:

بر اساس نظرسنجی انجام‌شده از کاربران اینستاگرام درباره استفاده از اینترنت ثابت و خانگی، برنامه‌ریزی عملیاتی کردیم که در سال پیش‌رو با تمام توان شبکه‌ی اینترنت خانگی را گسترش بدیم و میلیون‌ها اشتراک جدید با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن (۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه‌اندازی در منزل) تحویل شما دهیم و از طرفی هم با  VDSLسرعت فعلی آن را چهار برابر کنیم.

 

*** درخواست برای شبکه  اینترنت خانگی

 

جهرمی در خصوص تقاضای مشترکین برای شبکه اینترنتی خانگی، بیان کرد:

اگر درخواست استفاده از این خدمات را دارید به سامانه xdslplus.ir بروید و با چند کلیک، جزو اولین نفراتی باشید که ثبت درخواست می‌کنند.

 

*** واگذاری فاز دوم اشتراک اینترنت خانگی 

 

وی در ادامه با اشاره به یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در ادامه یادداشت خود، آورده است:

دوران گواهی بردن برای گرفتن اینترنت ۱۲۸خیلی وقت است که تمام شده همین الان یک میلیون اشتراک خانگی‌اینترنت در مناطق شهری و روستایی، آماده‌ واگذاری شده است، تا شما پول کمتری برای استفاده از اینترنت پرداخت کنید. هر چند برای همه کافی نیست اما فاز دوم را هم در شهریورماه آماده‌ی واگذاری می‌کنیم.

 

*** ثبت‌نام الکترونیکی

 

جهرمی در خصوص اولویت‌بندی متقاضیان برای اینترنت خانگی در بخشی از یادداشت خود، نوشت:

اولویت ما در واگذاری‌ این یک میلیون اشتراک با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری هم ندارید و همه اقدامات، به‌صورت تمام الکترونیکی از طریق زیرساخت‌های دولت الکترونیک فراهم شده است.

 

*** ارتقای چهار برابری سرعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان یادداشت خود، آورده است:

حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت‌نام اشتراک‌ها واگذار می‌شود و قابل استفاده است، بخش‌های مختلف به‌ خط شده‌اند تا بدون معطلی کار را پیش ببرند. در ارتقای چهار برابری سرعت هم مشترکین فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول