کد خبر:175504
پ
صدور ضمانت‌نامه
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تاکید کرد

ضرورت استفاده از ظرفیت‌های صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای توسعه صنایع دفاعی کشور

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های این صندوق برای توسعه صنایع دفاعی کشور تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های این صندوق برای توسعه صنایع دفاعی کشور تاکید کرد.

 

*** ضرورت استفاده از ظرفیت‌های صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا نقی پور اصل در دیدار مدیرعامل صندوق حمایت از نوآوری، تحقیقات و توسعه فناوری های دفاعی، اظهار داشت:

شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به عنوان بازوی حمایتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه صنایع پیشرفته، با توجه به ظرفیت‌های موجود در این بخش از صنایع و بسترسازی‌های صورت گرفته در سال گذشته، تمام همت خود را به کار بستیم تا در سال جهش تولید به تحقق عملی این شعار در حوزه صنایع پیشرفته دست یابیم.

 

*** رشد چشمگیر صنایع دفاعی در سال‌های اخیر

 

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با ستایش از رشد صنایع دفاعی کشور در سال‌های اخیر افزود:

رشد صنایع دفاعی کشور در یک دهه اخیر مایه مباهات است و نشان از توانایی بالای علمی دانشمندان و جوانان نخبه این مرز و بوم دارد و با توجه به اشتراکات و وابستگی‌های این حوزه به صنایع پیشرفته، در سال گذشته از طرح‌های مختلف در حوزه‌های دفاعی حمایت های خوبی انجام دادیم و امسال نیز آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف به ویژه در استفاده از ظرفیت‌های صندوق برای ارزیابی و نظارت بر پروژه ها، تجاری سازی طرح‌ها و همچنین ارتقای فن بازار حوزه دفاعی آمادگی همکاری با مجموعه های تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را داریم.

 

*** ضرورت تعامل دو صندوق 

 

تیموریان مدیرعامل صندوق حمایت از نوآوری، تحقیقات و توسعه فناوری های دفاعی نیز در این دیدار عملکرد شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را در حمایت از طرح‌های حوزه دفاعی قابل تقدیر دانست و بر همکاری بیش از پیش این دو صندوق تاکید کرد.

 

*** برگزاری جلسه مشترک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان این نشست مقرر شد در جلسه‌ای مشترک در خصوص بررسی مسائلی از قبیل راه‌های افزایش سرمایه صندوق و همچنین راه های گسترش تعامل بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =

کلید مقابل را فعال کنید