کد خبر:175687
پ
خودرو
بر اساس هماهنگی وزارت صنعت با خودروسازان:

ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو از طریق خودروسازان امکان‌پذیر است

بر اساس هماهنگی وزارت صنعت با خودروسازان ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو تنها از طریق دو شرکت خودروسازی امکان‌پذیر است.

بر اساس هماهنگی وزارت صنعت با خودروسازان ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو تنها از طریق دو شرکت خودروسازی امکان‌پذیر است.

 

*** ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان، هر گونه ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو، صرفا از طریق سامانه اینترنتی فروش شرکت‌های خودروساز امکان‌پذیر خواهد بود.

 

پیرو برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودرو، در خصوص فروش‌‍ و پیش‌فروش محصولات دو خودروساز کشور، به اطلاع کلیه متقاضیان خرید خودرو می‎رساند هر گونه ثبت‌نام در طرح‌های فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو، صرفا از طریق سامانه اینترنتی فروش شرکت‌های خودروساز انجام می‌پذیرد.

 

بر این اساس، با توجه به تغییر شیوه ثبت‌نام، شرکت‎‌های خودروساز زمان و نحوه ثبت‌نام را متعاقباً از طریق پرتال رسمی خود، اطلاع‌رسانی خواهند کرد؛ گفتنی است در طرح جدید، احراز هویت قطعی متقاضیان صرفاً پس از آغاز ثبت نام، ورود به سامانه اینترنتی فروش خودرو شرکت و سپس هدایت به سامانه “امتا” از طریق سامانه خودروسازان معتبر است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بدیهی است در حال حاضر و پیش از زمان اعلام شده ورود مستقل به “امتا” فاقد وجاهت است.

 

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید