کد خبر:175241
پ
نیارکی
معاون امور صنایع وزارت صنعت:

ماموریت سرپرست جدید ایدرو اتمام پروژه‌های نیمه‌ تمام و نوسازی صنایع

معاون امور صنایع وزارت صنعت در مراسم معارفه سرپرست ایدرو، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و نوسازی صنایع را از ماموریت‌های مهم سرپرست جدید ایدرو دانست.

معاون امور صنایع وزارت صنعت در مراسم معارفه سرپرست ایدرو، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و نوسازی صنایع را از ماموریت‌های مهم سرپرست جدید ایدرو دانست.

 

*** نقش مهم ایدرو در حوزه روزآمد توسعه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی صادقی نیارکی در این مراسم که با حضور  مدیر کل دفتر وزارتی وزارت صنعت برگزار شد، با اشاره به نقش و قدمت ایدرو در توسعه صنعتی کشور بر احیا نقش محوری این سازمان در عرصه‌های نوین توسعه و مدیریت تاکید کرد.

 

وی برخورداری ایدرو از اساسنامه و قانون تاسیس مترقی و منعطف که می‌تواند با حرکت در راستای اسناد بالادستی و سیاست‌های راهبردی وزارت صنعت در حوزه‌های روزآمد توسعه تعیین کننده باشد را بستری پویا برای تحقق مصادیق جهش تولید برشمرد.

 

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اعتبار داخلی و بین المللی ایدرو، بهره‌گیری از این اعتبار برای جذب و ایجاد سرمایه‌گذاری‌های مشترک با بخش خصوصی را از رویکردهای مورد تایید وزارت صنعت عنوان کرد که می‌تواند پایه گذار تحولات مفید و نو باشد.

 

*** وظیفه سرپرست جدید ایدرو

 

نیارکی همچنین به نقش هم افزایانه این سازمان توسعه‌ای در اجرای برنامه‌های محوری وزارت صنعت اشاره کرد و خواستار بهره‌گیری و فعال‌سازی بیش از پیش کلیه ظرفیت‌های ایدرو در این مسیر شد.

 

وی اتمام پروژه‌های نیمه تمام و نوسازی صنایع را از اهم ماموریت‌های سرپرست جدید سازمان ایدرو دانست و گفت: افزایش تولید در سال جهش تولید، توسعه صادرات، مدیریت واردات و تعمیق ساخت داخل ۴ حوزه محورهای مهم حسین مدرس خیابانی در وزارت صنعت است که سرپرست جدید سازمان ایدرو باید در این حوزه‌ها هم اقدام عملی انجام دهد.

 

*** امیر بیات سرپرست  ایدرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان گفتنی است که طی مراسمی با حضور مدیران وزارت صمت و ایدرو، امیر بیات به عنوان سرپرست جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران معرفی شد.

 

امیر بیات دارای مدرک دکترای مدیریت صنعتی با حکم مدرس خیابانی بعنوان سرپرست جدید ایدرو منصوب شده که سوابق متعددی چون مدیر عامل شرکت‌های لیدکو سازمان گسترش، فیدکو رئیس و عضو هیئت مدیره شرکت‌های آلومینیوم ایران، فراساحل، مجری طرح‌های بیوایمپلنت، بانک خون بند ناف رویان، واکسن تب برفکی، کود بیولوژیک از نوع باکتر را در سوابق خود دارد.

 

در کارنامه بیات مسئولیت‌های اجرایی در شرکت‌های ایران دوچرخ، گروه صنعتی حدید و سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد دیده می‌شود .

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید