کد خبر:175368
پ
مسعود بابایی
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار:

احتمال واریز بیمه بیکاری کرونا تا قبل از عید فطر/ ثبت شماره حساب بعد از دریافت پیامک تأیید

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار با اعلام ارسال پیامک تایید و سپس دریافت شماره حساب تاییدشدگان بیمه بیکاری، از واریز احتمالی بیمه بیکاری تا قبل از عید فطر و یا هفته آتی خبر داد. 

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار با اعلام ارسال پیامک تایید و سپس دریافت شماره حساب تاییدشدگان بیمه بیکاری، از واریز احتمالی بیمه بیکاری تا قبل از عید فطر و یا هفته آتی خبر داد. 

 

*** ارسال پیامک برای تأییدشدگان نهایی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مسعود بابایی، در خصوص پروسه تاییدشدگان، گفت:
پیامک درخواست شماره حساب برای تأییدشدگان نهایی بیمه بیکاری به زودی ارسال می‌شود و می‌توانند شماره حساب خود را در سامانه وارد کنند.

 

*** واریز بیمه ‌بیکاری اسفنده ماه

 

بابایی اعلام کرد متقاضیان باید در ۶ بانک حساب داشته باشند، و بیان کرد:
طبق آخرین مذاکراتی که با سازمان تأمین اجتماعی داشتیم، شرایط برای درج حساب بانکی مهیا شده است. اگر متقاضیان در ۶ بانک حساب بانکی دارند اگر برایشان پیامک درخواست شماره حساب آمد, آنها تأیید شدگان نهایی هستند که بیمه بیکاری اسفند ماه به حساب آنها واریز می‌شود.

 

*** واریز مبلغ تا عید فطر یا هفته آینده

 

بابایی با بیان اینکه ۶ بانک ملی, ملت, صادرات, تجارت, رفاه و سپه اسامی بانک‌هایی است که مقرری بگیران باید در یکی از آنها حساب داشته باشند، گفت:
متقاضیانی که در یکی از این ۶ بانک حساب دارند باید به سایت بیمه بیکاری که امکان ویرایش اطلاعات را دارد مراجعه کنند و شماره حساب را ثبت کنند.
اما حتماً ‌باید پیامک شماره حساب برای متقاضیان آمده باشد. اگر تا قبل از عید فطر هم واریز نشود، طبق وعده دوستان تأمین اجتماعی در هفته آینده واریز خواهد شد.

 

*** پرداخت فروردین بعد از پرداخت اسفند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار در پایان، گفت:
اما متقاضیانی که در فروردین ماه بیکار شده‌اند اگر تا ۳۱ فروردین ماه ثبت درخواست خود را در سایت بیمه بیکاری کرده باشند در دو مرحله یعنی تا ۱۵ فروردین و ۳۱ فروردین برایشان پیامک ارسال شده است.

آن دسته از عزیزانی که مشمول نشده‌اند پیامک جداگانه رفته است و آنهایی که مشمول هم شده است برایشان پیامک جداگانه ارسال شده است.
لیست فروردین ماه در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است و بعد از پرداخت اسفند ماه به پرداخت فروردین ماه ورود می کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید