کد خبر:216620
پ
photo5915707462260994793_3130
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به مناسبت هفته روابط‌ عمومی و ارتباطات برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به مناسبت هفته روابط‌ عمومی و ارتباطات برگزار شد.

 

*** نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به مناسبت هفته روابط‌ عمومی و ارتباطات به میزبانی مدیریت روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور دکتر حاتمی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر، دکتر سپهر، مدیر روابط‌ عمومی ایمیدرو و مهندس ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان مهمانان ویژه این نشست در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

 

*** نقاط قوت منطقه گل‌گهر

 

در ابتدای این نشست محمد ایرانمنش مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط ‌عمومی و خیر مقدم به مهمانان، از زحمات یکسال گذشته مدیران و کارکنان روابط‌ عمومی منطقه گل گهر تشکر و قدردانی نمود.

 

وی روابط ‌عمومی معدن و صنایع معدنی را حوزه‌ای با مخاطب خاص دانست و گفت:

اگر‌چه ذات روابط ‌عمومی‌ها یکسان است ولی بخش معدن و صنایع معدنی به دلیل کار تخصصی، تولید پیوسته و حضور در بورس به یک روابط‌ عمومی فعال، شفاف و قابل اعتماد نیاز دارد که توان تامین و تعمیم نیاز مخاطبان خاص و تخصصی و همچنین افکار عمومی را داشته باشد، بنابراین کار در این حوزه با دیگر روابط‌ عمومی‌ها کمی متفاوت‌تر است و برای انجام این کار، همکاری، همراهی و همدلی دوستان عزیز روابط‌ عمومی و مدیران ارشد شرکت‌ها را می‌طلبد.

ایرانمنش، حمایت مدیران عامل شرکت‌ها و اهمیت دادن به حوزه ارتباطات و روابط‌ عمومی را یکی از نقاط قوت منطقه گل‌گهر دانست و گفت:

خوشبختانه در منطقه گل‌گهر از حضور مدیرعاملی بهره می‌بریم که روابط ‌عمومی را دارای اهمیت خاص با فرهنگی متفاوت می‌داند و برای این حوزه ارزش و جایگاه والایی قائل است و این موضوع نقطه قوتی است که می‌تواند باعث رشد و شکوفایی روابط‌ عمومی‌های منطقه گل‌گهر شود.

 

*** نقش رسانه

 

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران نی در این نشست با بیان اینکه در بحث ارتباطات و رسانه مهم‌ترین نکته، داشتن علاقه هست، خطاب به مدیران روابط ‌عمومی گفت:

اگر علاقه نداشته باشید هرگز نمی‌توانید نوآوری و خلاقیت در کارهایتان داشته باشید، سعی کنید محیط‌های مناسبی را پیدا کنید برای انجام تبلیغات محیطی و در آن محیط‌ها حضور فعال داشته باشید، کما اینکه روابط ‌عمومی گل‌گهر در حال حاضر نیز در همه عرصه‌ها حضور فعال دارد.

 

*** سختی کار روابط عمومی

 

مدیر روابط ‌عمومی ایمیدرو، سخنران بعدی نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی منطقه گل‌گهر بود.
وی با بیان اینکه روابط ‌عمومی کاری سخت و دشوار هست، گفت:

اقدام امروز گل‌گهر جای تشکر دارد چرا که زمینه‌ای را فراهم کردند و باعث شدند دوستان نظراتی مطرح کنند و هر کس ایده‌ها و نقاط موفقیت آمیز خود را بگوید.

 

*** نقش روابط ‌عمومی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حاتمی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر نیز که سخنران پایانی این نشست بود، گفت:

نقش روابط ‌عمومی در هر سازمان نقش ویژه‌ای است و واقعا کاری سخت و طاقت فرساست لذا ما، در شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر با همکاری روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر، هر کاری که بتوانیم برای تقویت و پویایی جایگاه روابط‌ عمومی در بین شرکت‌های منطقه انجام می‌دهیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول