کد خبر:174430
پ
سلیمانی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین به مناسبت روز ارتباطات و‌ روابط‌ عمومی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین در پیامی روز ارتباطات و روابط ‌عمومی را به همه مدیران و فعالان روابط ‌‌عمومی‌های تاصیکو، شرکت‌های تابعه تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین در پیامی روز ارتباطات و روابط ‌عمومی را به همه مدیران و فعالان روابط ‌‌عمومی‌های تاصیکو، شرکت‌های تابعه تبریک گفت.

 

*** پیام تبریک مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، متن پیام غلام‌ رضا سلیمانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مدیران و همکاران محترم در روابط عمومی‌های تاصیکو، شرکت‌های تابعه و وابسته

سلام علیکم

در طول همه سال‌های پرفراز و نشیب پس از انقلاب چه در ثبت و ضبط وقایع منجر به پیروزی انقلاب، چه در ایام دفاع مقدس چه در روزهای سخت وقوع بلایای طبیعی بخصوص مبارزه با بیماری‌ها ازجمله ویروس منحوس کرونا و چه در روزهای شیرین پیروزی‌ها و موفقیت‌های حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی ایران اسلامی خود شاهد تلاش بی‌بدیل روابط عمومی‌ها بوده ام.

 

وی در ادامه پیام خود، آورده است:

شما عزیزان امروز به واقع مصداق زبان گویا و فریاد رسای سازمان‌ها و دستگاه‌ها به عنوان سفیران شفافیت و اطلاع رسانی بوده و هستید.

به این بهانه می‌خواهم بگویم که اعتقاد راسخ دارم اگر امروز و پس از گذشت نزدیک به یکسال از استقرار اینجانب در خانواده صدر تامین شاهد موفقیت‌ها و دستاوردهای خوب و امید بخشی از شرکت صدر تامین، شرکت‌های تابعه و وابسته هستیم.

یکی از ارکان و عوامل اصلی آن مجموعه فعالیت‌های همکارانم در روابط عمومی‌ها است.

 

*** نقش روابط عمومی‌ها

 

 سلیمانی در ادامه، نوشته است:

همراهی کم نظیر مدیران و همکاران فعال در روابط عمومی‌ها برای ایجاد آرامش و موج امید به جامعه، کمک به شفاف‌سازی، ارائه اطلاعات واقعی و صادقانه به مردم و بازگرداندن امور به محور عقلانیت که همه و همه جزء اصول دولت، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت سرمایه‌گذاری شستا و صدرتامین بوده و هست انکار نشدنی است.

 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در پایان پیام خود، آورده است:

اینجانب به عنوان عضو خانواده بزرگ صدر تامین در اینجا از این فرصت استفاده می‌کنم و ضمن تبریک بزرگداشت هفته روابط عمومی و بخصوص ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از خداوند بخشنده و مهربان برای شما عزیزان سلامتی و موفقیت خواهانم.

انشالله همانند گذشته موج امید و نشاط را با تهیه و انتشار اخبار مجموعه اقدامات شرکت‌ها به جامعه حفظ و توسعه دهید.

هر چند بر این باورم که بزرگداشت و قدردانی از زحمات شما در یک روز و یک پیام نمی‌گنجد اما بر خود فرض دانستم بدین وسیله مکنونات قلبی خود را نسبت به شما ابراز دارم.

 

*** معرفی شرکت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت سرمایه‌گذاری صدرتأمین در سال ۱۳۷۸، با سرمایه ثبتی یک میلیارد ریال تحت شماره ۱۴۹۶۳۴، تحت پوشش شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به عنوان یکی از هلدینگ‌های تخصصی در حوزه صنایع کاشی وسرامیک در قالب سهامی خاص تاسیس شد.

در سال ۱۳۸۷ و با توجه به سند چشم‌انداز شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، جهت‌گیری جدیدی برای هلدینگ صدرتامین تعیین و ورود به حوزه صنعت کانی‌های فلزی و غیرفلزی در دستور کار این هلدینگ قرار گرفت.

صنایع معدنی در کنار پتروشیمی جز صنایع استراتژیک کشور محسوب می‌شود و به دلیل مزیت نسبی ایران و میزان ذخایر قابل توجه کشور، این صنعت در دسته ی صنایع برتر و پیشرو در اقتصاد ملی می‌باشد.

معدن و صنایع وابسته به آن حاشیه سود بسیار مناسبی نسبت به سایر صنایع دارد و تداوم رشد آن همواره در ایران و جهان قابل ملاحظه است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

کلید مقابل را فعال کنید