عکاس :
پ
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

نشست معاون اول رئیس‌جمهوری با مدیران ارشد صنعت نفت (گزارش تصویری)

نشست مشترک معاون اول رئیس‌جمهوری و وزیر نفت با مدیران ارشد صنعت نفت در تاریخ ۲۳ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

 

*** نشست معاون اول رئیس‌جمهور با مدیران ارشد صنعت نفت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست مشترک معاون اول رئیس‌جمهوری و وزیر نفت با مدیران ارشد صنعت نفت به‌منظور تشریح اقدامات و عملکرد وزارت نفت در مقابله با ویروس کرونا و بحث‌های مربوط به تولید و فعالیت‌های در حال انجام صنعت نفت ۲۳ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

 

*** معاون اول رئیس‌جمهوری

 

معاون اول رئیس‌جمهوری با قدردانی از اقدامات وزارت نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد، صنعت نفت هم‌اکنون در چند جبهه از جمله تحریم ظالمانه آمریکا در حال مبارزه است.

 

*** دغدغه‌ای برای قطع گاز نداریم

 

اسحاق جهانگیری نقش نفت را در زندگی مردم بسیار تأثیرگذار و تعیین‌کننده دانست، جهانگیری تصور قطع جریان نفت یا گاز به دلیل اهمیت آن در صنایع زیربنایی کشور غیرممکن دانست و در ادامه افزود: جریان گاز اکنون در کل ایران گسترده است و به مرحله‌ای از تولید گاز در کشور رسیده‌ایم که دغدغه قطع شدن آن را نداریم.

 

*** وزیر نفت

 

وزیر نفت ضمن تشریح اقدامات وزارت نفت در مقابله با کرونا تأکید کرد، وزارت نفت هم‌زمان با شیوع این ویروس در کشور تلاش‌های مصرانه‌ای را برای متوقف نکردن تولید در صنعت نفت با حفظ سلامت کارکنان در دستور کار قرار داد.

 

*** وقفه در سوخت‌رسانی در صورت توفق تولید نفت

 

بیژن زنگنه که با همراهی معاونان خود و در نشست با معاون اول رئیس‌جمهوری حضور داشت با اشاره به اینکه درصورتی‌که تولید نفت متوقف شود، افزون بر مشکل صادرات برای سوخت‌رسانی نیز دچار وقفه خواهیم شد.

 

وزیر نفت در ادامه افزود، زنجیره تولید و انتقال و توزیع در صنایع نفت، گاز و پالایش باید زنده بماند، بنابراین وزارت نفت این موضوع را به‌عنوان یک اصل در نظر گرفت و همکاران بنده در این راه زحمت بسیاری کشیدند.

 

 

در ادامه گزارش تصویری نشست معاون اول رئیس‌جمهور با مدیران ارشد صنعت نفت را مشاهده فرمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید