عکاس :
پ
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

جلسه ستاد تنظیم بازار (گزارش تصویری)

جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور معاون امور بازرگانی داخلی وزارت صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در تاریخ ۲۲ اردیبهشت برگزار شد.

 

 

*** جلسه ستاد تنظیم بازار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جلسه‌ی ستاد تنظیم بازار کشور تصمیماتی پیرامون تعیین الزامات در نحوه ثبت‌نام خودرو در سایت فروش خودروسازان و قیمت خودرو در بازار آزاد گرفته شد.

 

 

*** معاون امور بازرگانی داخلی وزارت صمت

 

عباس قبادی ضمن تأکید به دستور صریح وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تعیین تکلیف بازار خودرو و اصلاح شیوه ثبت‌نام، فروش و تحویل خودرو موارد احصا و امروز در جلسه‌ی ستاد تنظیم بازار کشور اعلام شدند.

 

وی با بیان اینکه روش‌های فروش شامل فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش و مشارکت در تولید، مورد توافق اعضا بوده است و مورد تصویب قرار گرفت، بیان کرد: شرایط ثبت‌نام برای متقاضیان مشخص شده و بر این اساس شرایطی از جمله داشتن گواهینامه، سن بالای ۱۸ سال، عدم ثبت‌نام برای دریافت خودرو در سه سال گذشته و سایر ضوابط لحاظ شده است و بر این اساس هر شخص می‌تواند با کد ملی خود تنها یک بار به ثبت‌نام مبادرت ورزد.

 

 

*** رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان

 

عباس تابش در جلسه ستاد تنظیم بازار در خصوص قیمت نهایی خودرو در بازار آزاد بیان کرد: قیمت متعارف خودرو در کف بازار، همان قیمت تحویل خودرو درب کارخانه به‌اضافه حداکثر ۱۰درصد سود خواهد بود و خریدوفروش الزاماً باید در مراکز مجاز انجام شود.

 

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری این جلسه را مشاهده فرمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید