کد خبر:171778
پ
خراسان شمالی
یک مسئول گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی:

خسارت ۲۵ میلیارد ریالی ویروس کرونا به صنایع دستی خراسان شمالی

یک مسئول گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از تحمیل   ۲۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال خسارت به صنایع دستی این استان بر اثر شیوع ویروس کرونا خبر داد. 

یک مسئول گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از تحمیل   ۲۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال خسارت به صنایع دستی این استان بر اثر شیوع ویروس کرونا خبر داد. 

 

*** خسارت وارد شده به صنایع دستی استان خراسان شمالی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حبیب یزدان پناه درباره تولیدات صنایع دستی کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهارکرد:

خراسان شمالی در حوزه تولیدات صنایع دستی دارای بیش از۱۵ هزارنفر صنعتگر و تولید کننده است که متاسفانه در شرایط بحرانی کنونی، با حجم بزرگی از خسارات و زیان‌های اقتصادی روبه‌رو هستند.

 

وی با تاکید بر تمدید و صدور مجوزهای صنایع دستی گفت:

طبق ضوابط اعلامی در صورت عدم مهار ویروس کرونا، مجوزهای سه گانه صنایع دستی بصورت غیر حضوری و خودکار تمدید و صادر خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان یک مسئول گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی به سازو کارهای مقابله با شیوع ویروس کرونا در واحدهای تولیدی صنایع دستی اشاره کرد، گفت:

بازدید از کارگاه‌های تولیدی و ابلاغ دستورالعمل های بهداشتی در خصوص فضای فیزیکی و نیروی انسانی، لغو همه فعالیت‌های آموزشی، تعطیلی همه فعالیت‌های آموزشی و تولیدی خانه صنایع دستی مرکز استان، لغو همه نمایشگاه‌های فصلی و محلی، لغو همه برنامه‌های نمایشگاهی و جشنواره‌های نوروزی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این خصوص است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول