کد خبر:171702
پ
تعویق ۲ هفته‌ای در تحویل مسکن مهر هشتگرد
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تعویق ۲ هفته‌ای تحویل مسکن مهر

به نظر می‌رسد تغییر مدیر مسکن مهر هشتگرد بیش از آنچه به سود مردم باشد به زیان آها تمام شده و تحویل مسکن آن‌ها را با ۲ هفته تاخیر مواجه کرده است.

به نظر می‌رسد تغییر مدیر مسکن مهر هشتگرد بیش از آنچه به سود مردم باشد به زیان آها تمام شده و تحویل مسکن آن‌ها را با ۲ هفته تاخیر مواجه کرده است.

 

*** تغییر مدیر مسکن مهر هشتگرد

 

 گرچه تغییر و تحولات مدیریتی در راستای تسریع در خدمات‌رسانی به مردم و تسهیل امور انجام می‌شود، اما به نظر می‌رسد تغییر مدیر مسکن مهر هشتگرد بیش از آنچه به سود مردم باشد به زیان آها تمام شده است.

 

*** تعویق ۲ هفته‌ای تحویل مسکن مهر

 

ماجرا از این قرار است که به متقاضیان مسکن مهری که طی روز‌های اخیر برای پیگیری کارهای واحد خود به کارگزاری شرکت عمران هشتگرد مراجعه کرده‌اند، گفته می‌شود به دلیل تغییر مدیر این شرکت، ۲ هفته دیگر برای تحویل قراردادهای خود مراجعه کنند.

 

یکی از این متقاضیان در این باره ، گفت:‌

صبح امروز (دوشنبه) برای دریافت قراردادم به شرکت عمران هشتگرد مراجعه کردم که کارمند کارگزاری گفت تغییر مدیریتی داشته‌ایم و ۲  هفته دیگر می‌توانید برای دریافت قرارداد مراجعه کنید.

 

*** مشکلات متقاضیان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این متقاضی مسکن مهر، در پایان گفت:

بنده ساکن تهران و مستاجر هستم و با توجه به شرایط محل کارم رفت و آمد در مسیر تهران-هشتگرد-تهران برایم دشوار است.

 

وی افزود:

با توجه به وضعیت بازار مسکن، از شرکت عمران شهرهای جدید ایران انتظار می‌رود نسبت به حل چنین مشکلاتی که متقاضیان مسکن مهر را اسیر می‌کند، اقدام جدی انجام دهد.

 

*** شهرجدید هشتگرد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم به ذکر است که شهرجدید هشتگرد که حدود سه دهه از آغاز ساخت آن می گذرد برای اسکان جمعیت سرریز کلانشهرهای تهران و کرج در نظر گرفته شده که تاکنون حدود ۶۵ هزار نفر جمعیت جذب خود کرده است.

با این حال عملیات ساخت حدود ۴۱ هزار واحد مسکونی مهر با مشارکت شرکت های انبوه ساز و مردم در سال ۸۷ در این شهر آغاز شد و انتظار می رفت که با تکمیل هر بخش سیل جمعیت به سمت این شهر سرازیر شود اما کمبود امکانات آموزشی ، بهداشتی ، رفاهی ، خدماتی ، آب ، برق ، تلفن و سایر ملزومات سبب شد تا مردم رغبتی به آمدن به این شهر از خود نشان ندهند.

در این میان متولیان امر از جمله وزارت راه و شهرسازی دست روی دست نگذاشتند و با وجود تحریم ها و کمبود منابع مالی تلاش های وافری برای دمیدن روح امید در شهر جدید هشتگرد به عمل آوردند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول