کد خبر:171159
پ
نمایشگاه بین المللی
روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی ایران اعلام کرد

نمایشگاه حمل و نقل ریلی ۹۹ برگزار می‌شود

روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی ایران اعلام کرد نمایشگاه حمل و نقل ریلی ۹۹ برگزار خواهد شد.

روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی ایران اعلام کرد نمایشگاه حمل و نقل ریلی ۹۹ برگزار خواهد شد.

 

*** نمایشگاه حمل و نقل ریلی ۹۹ برگزار می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این شرکت با صدور بیانیه ای ادعای شرکت راه آهن مبنی بر عدم برگزاری نمایشگاه حمل و نقل ریلی را کرد و اعلام کرد: تنها مرجع قانونی تصمیم گیر در حوزه برگزاری نمایشگاه های کشور وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

 

*** متن بیانیه

 

 
در این بیانیه آمده است:
 
شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران ضمن رد ادعای شرکت راه آهن مبنی بر عدم برپایی نمایشگاه حمل و نقل ریلی ۹۹ اعلام می دارد که تصمیم گیری در خصوص برگزاری این رویداد از حوزه اختیارات راه آهن خارج است و اظهار نظر این شرکت در این باره وجاهت قانونی ندارد.
 
صلاحیت تصمیم گیری در خصوص برگزاری نمایشگاه های کشور بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است و صدور مجوز در این باره صرفا از سوی سازمان توسعه تجارت صورت می گیرد. همچنین شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز وظیفه ایجاد زمینه برای برگزار کنندگان را بر عهده دارد.
 
سیاست اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهوری رفع موانع بر سر راه تولید است تا جهش تولید در سال جاری علیرغم وجود بحران کرونا امکان پذیر باشد. در همین راستا نیز برگزاری نمایشگاه ها می تواند فرصت مناسبی برای افزایش رونق در بازار تولیدکنندگان فراهم کند.
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان یادآور می شود؛ براساس موارد یاد شده این شرکت بنا دارد تمامی رویدادهای تعیین شده در تقویم نمایشگاهی ۹۹ را با رعایت پروتکل بهداشتی مورد تائید ستاد ملی کرونا برگزار کند و نمایشگاه‌حمل و نقل ریلی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید