کد خبر:171057
پ
نمایشگاه جهش تولید
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری نخستین نمایشگاه سال ۹۹ در خرداد

نخستین نمایشگاه سال ۹۹ به همت شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی ایران در ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد.

نخستین نمایشگاه سال ۹۹ به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد.

 

*** نخستین نمایشگاه سال ۹۹ 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این شرکت در نظر دارد با حفظ اصول بهداشتی مرتبط با فاصله‌گذاری اجتماعی نخستین نمایشگاه سال ۹۹ را از ۲۴ تا ۲۶ خرداد برگزار کند.

 
این نمایشگاه با عنوان «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» و با حضور تولیدکنندگان مواد شوینده، پاک‌کننده، بهداشتی سلولوزی و ماشین آلات وابسته تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد.
 
 

*** ضرورت رعایت نکات بهداشتی در زمان برگزاری نمایشگاه

 
 
بهمن حسین زاده پیش از این نیز با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه فوق، از رعایت نکات ویژه بهداشتی لازم در زمان برگزاری این نمایشگاه خبر داد و اظهار داشت:
تمام تمهیدات لازم به منظور ضدعفونی شدن محیط نخستین نمایشگاه سال ۹۹ مانند رعایت فاصله ایمنی میان بازدیدکنندگان و غرفه‌داران, فراهم کردن تجهیزات ضدعفونی مانند تونل در درب ورودی سالن , اسپری الکل در غرفه ها و ماسک به کار گرفته می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران  همچنین با تاکید بر این نکته که عمده بازدیدکنندگان این نمایشگاه از جمع متخصصین است، گفته بود که عموم مردم می توانند به منظور رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی, از طریق وبسایت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به آدرس iranfair.com به صورت مجازی از نخستین نمایشگاه سال ۹۹ به صورت مجازی بازدید کنند.
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، یادآور می شود، علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» می‌توانند به وبسایت corotech.ir مراجعه کند.
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید