کد خبر:216724
پ
گل‌گهر
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

رضایت بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا در منطقه گل‌گهر

بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از بخش های مختلف منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید بعمل آورد.

بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از بخش های مختلف منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید بعمل آورد.

 

*** بازدید بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از گل‌گهر

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، صبح امروز، دکتر نوذر نخعی استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان به همراه رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی سیرجان و رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بخش های مختلف منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید بعمل آوردند.

 

*** اقدامات بهداشتی

 

وی که به منظور بررسی اقدامات بهداشتی و درمانی انجام شده در این منطقه معدنی و صنعتی در مقابله با کرونا و مشکلات موجود در این زمینه به سیرجان سفر کرده بود پس از بازدید از قسمت های مختلف این منطقه در جلسه ستاد پیشگیری و مدیریت کرونای شهرستان در فرمانداری سیرجان شرکت نمود.

 

نخعی در این جلسه، اقدامات انجام شده توسط مدیران گل‌گهر را قابل قبول و رضایت بخش اعلام کرد و گفت: خوشبختانه اوضاع به خوبی در این منطقه مدیریت شده است و این منطقه از لحاظ انتقال بیماری کرونا، بالقوه فضای پرخطری نیست چون اکثر افراد فاصله ایمنی و استاندارد بهداشتی را مورد توجه قرار داده بودند.

 

*** ادامه فعالیت معادن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان در پایان، افزود:

ذهنیت کارگران این است که چون بازار و مغاره‌ها تعطیل شدند، آنها هم باید تعطیل شوند در صورتیکه بازارها محل تجمع است و شرایط اقتضا می‌کند که تعطیل شوند.
اگر یکی دو مورد از کارگران به ویروس مبتلا شدند، ابتلای آنها در داخل شهر بوده، نه در محیط معادن بنابراین معادن می‌توانند با تمام تلاش و توان خود با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول