کد خبر:165490
پ
شرکت‌های صنعتی و معدنی
وزیر صنعت در حاشیه جلسه هیأت دولت:

وجود ذخایر کالایی کافی در کشور/ مردم به هیچ وجه نگران کمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشند

وزیر صنعت در حاشیه جلسه هیأت دولت با اشاره به وجود ذخایر کالایی کافی در کشور از مردم خواست که به هیچ وجه نگران کمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشند.

وزیر صنعت در حاشیه جلسه هیأت دولت با اشاره به وجود ذخایر کالایی کافی در کشور از مردم خواست که به هیچ وجه نگران کمبود اقلام غذایی مورد نیاز خود نباشند.

 

*** توضیحات وزیر صنعت پیرامون نبود کمبود اقلام غذایی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی با بیان این مطلب، اظهار داشت:

در سال ۹۸ تولید کشور رونق خوبی داشت و شاهد پیشرفت زیادی در این حوزه  بودیم و در این ایام که واحدهای تولیدکننده اقلام ضروری و همچنین بهداشتی مورد نیاز مردم به صورت شبانه روزی فعال هستند؛ لذا در تامین کالا هیچ مشکلی نداریم.

 

وی در ادامه افزود: با تمهیدات اتحاذ شده واحدهای صنفی عرضه‌کننده اقلام ضروری مردم، همچون فروشگاه‌های مواد غذایی، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها و سایر موارد، هیچگونه محدودیت فعالیتی نخواهند داشت و دایر خواهند بود و به مشتریان ارائه خدمات خواهند کرد.

 

*** اعمال محدودیت‌ برای اصناف در جهت کنترل کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان با اشاره به اعمال محدودیت‌هایی برای اصناف، اظهار داشت:

اجرای طرح اعمال محدودیت فعالیت صنوف غیرضرور را گامی مثبت در کنترل، شیوع و انتقال بیماری کرونا در سطح کشور دانست و از واحدهای صنفی موجود در سطح کشور خواست تا همکاری لازم را با مسئولان ذیربط داشته باشند تا از شیوع این بیماری جلوگیری شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید