کد خبر:165547
پ
رضا نقی پور اصل
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته:

بسترهای لازم برای جهش تولید در صنایع پیشرفته فراهم است

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته معتقد است بسترهای لازم برای جهش تولید در صنایع پیشرفته فراهم است.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته معتقد است بسترهای لازم برای جهش تولید در صنایع پیشرفته فراهم است.

 

*** نامگذاری هوشمندانه سال ۹۹ توسط رهبر معظم انقلاب

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا نقی پور اصل با اعلام این مطلب، اظهار اشت:

نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال جهش تولید اتفاق مبارکی بود که تحقق عملی آن می‌تواند تحول بزرگی در تولید داخلی کشور ایجاد نماید.

 

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه اضافه کرد:

در سالی که گذشت به تاسی از شعار رونق تولید، بحث نهضت ساخت داخل در وزارت صمت شکل گرفت که با هدایت و پیگیری های مجدانه وزیر صنعت، معدن و تجارت شاهد اتفاقات بزرگ و خوبی در حوزه‌های مختلف صنایع داخلی بودیم و امسال نیز با تقویت تلاش‌ها و بکارگیری همه ظرفیت‌های موجود قطعا سال خوبی را در جهش تولید در حوزه‌های مختلف مربوط به صنایع شاهد خواهیم بود.

 

*** برنامه‌های شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سال ۹۹

 

وی در ادامه به برنامه‌های این صندوق برای تحقق شعار جهش تولید اشاره کرد و گفت:

در سالی که گذشت با توجه تغییر اساسنامه شرکت، از صنایع الکترونیک به صنایع پیشرفته، کارهای قابل توجهی برای ریل‌گذاری، بسترسازی و ایجاد زمینه جهت حمایت از صنایع پیشرفته در کشور صورت گرفت که افزایش سرمایه صندوق، اصلاح ساختار صندوق، اصلاح آیین‌نامه‌ها، ایجاد نمایندگی در استان‌ها و کوتاه‌کردن فرآیندها و بروکراسی برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، از جمله این اقدامات بود.

 

*** بسترهای لازم برای جهش تولید در صنایع پیشرفته فراهم است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در پایان، اظهار داشت:

خوشبختانه  اقدامات انجام‌شده در سال ۹۸ موجب شد تا صندوق نسبت به سنوات گذشته عملکرد موفقی داشته و در ارائه خدمات رکورد شکنی نماید و امسال نیز برنامه‌های دیگری از قبیل ایجاد تحول در حوزه منابع انسانی و استفاده از نیروهای تحصیل‌کرده از دانشگاه‌های معتبر کشور و جذب نخبگان در دستور کار ما خواهد بود که یکی از اساسی‌ترین بسترها برای رسیدن به اهداف شعار جهش تولید می‌باشد.

باتوجه به اقدامات فوق الذکر و برخی برنامه‌های در دست اجرا، خوشحالیم که بسترهای لازم جهت تحقق شعار امسال در حوزه صنایع پیشرفته کاملا آماده است و انشالله با تلاش همکارانم و همت صاحبان صنایع، شاهد سال خوبی در این حوزه از صنایع های تک خواهیم بود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول