کد خبر:165384
پ
ایران خودرو
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

راهبردهای کلان گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق جهش تولید

گروه صنعتی ایران خودرو راهبردهای کلان خود برای تحقق جهش تولید بر مبنای جهاد در تامین،‌ همت در تولید و شتاب در تحویل را ترسیم کرد.

گروه صنعتی ایران خودرو راهبردهای کلان خود برای تحقق جهش تولید بر مبنای جهاد در تامین،‌ همت در تولید و شتاب در تحویل را ترسیم کرد.

 

*** راهبردهای کلان گروه صنعتی ایران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این گروه صنعتی در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال ۱۳۹۹، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال، «جهش تولید» برداشته شود.

 

گروه صنعتی ایران خودرو وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی خود، در آنچه مسئولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند.

 

برنامه‌های این گروه صنعتی برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامین در راستای تحقق جهش تولید شامل تامین نقدینگی و ارز مورد نیاز، تامین مواد اولیه، قطعات و مجموعه‌ها با کیفیت مناسب در زمان بندی مشخص (تولید بدون کسری) و به قیمت عادلانه، تامین خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری و اعلام و درخواست سیاست‌ها،‌ مقرارات و قوانین پشتیبان تولید است.

 

ارتقای بهروری در تمامی زمینه‌ها شامل منابع انسانی، سرمایه، انرژی، تحقق برنامه‌های تولید، تحقق برنامه های طراحی و توسعه محصولات و ارتقای کیفی محصولات تولید شده، از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی راهبرد همت در تولید خواهد بود.

 

*** برنامه‌های ایران‌خودرو در سال ۹۹ برای تحقق جهش تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق شعار جهش تولید، برنامه‌هایی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارک دیده است که از جمله می‌توان به جهش در صادرات، تحریک تقاضا، کاهش ماندگاری خودروها،‌ تحویل تعهدات معوقه طی سه ماهه اول سال جاری و تسریع در فرآیند لجستیک، اشاره کرد.
این گروه صنعتی همچنین در تلاش است، با استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی، نخبگان جامعه، شرکت‌های دانش بنیان و قطعه سازان، تولید خودرو با نشان ایرانی را در سال جهش تولید توسعه دهد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید