کد خبر:165302
پ
استراتژی جامع
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تشریح کرد

برنامه‌های شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در سال ۹۹

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با لبیک به رهبر معظم انقلاب برای تحقق شعار جهش تولید ، برنامه‌های این شرکت در سال ۹۹ را تشریح کرد.

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با لبیک به رهبر معظم انقلاب برای تحقق شعار جهش تولید ، برنامه‌های این شرکت در سال ۹۹ را تشریح کرد.

 

*** برنامه‌های شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده با بیان اینکه نمایشگاه‌ها ویترین تولیدات داخلی کشور هستند, اظهار داشت:

به همین دلیل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به منظور معرفی بهتر و دقیقتر تولیدات داخلی به مردم و تجار تسهیلات ویژه‌ای را به تولیدکنندگانی که قصد دارند در نمایشگاه‌های سال ۹۹ حضور یابند ارائه خواهد داد.

حسین زاده به حمایت این شرکت از تولیدکنندگان ایرانی به منظور حضور در نمایشگاه های خارجی نیز اشاره کرد و گفت:

در این رابطه هم تسهیلاتی در اختیار این عزیزان قرار می‌گیرد تا حضورشان در نمایشگاه‌های خارجی بزرگ تسهیل یابد و بیش از پیش تولیدات ایرانی به جهانیان معرفی شود.

وی این رویداد را فرصت ویژه‌ای برای معرفی تولیدات ایرانی به جهانیان ارزیابی کرد و بیان داشت:

در همین رابطه نیز حمایت‌هایی از تولیدکنندگان ایرانی که علاقه‌مند به حضور در بخش تجاری پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی هستند صورت می‌گیرد تا در طول ۶ ماه برگزاری این رویداد میلیون‌ها بازدیدکننده با این تولیدات آشنا شوند.

حسین‌زاده اقدامات گمرک نمایشگاه بین‌المللی را نیز گام بسیار مهمی در تسهیل مشکلات تولیدکنندگان ایرانی حاضر در نمایشگاه ها دانست و اعلام کرد:

اجرای طرح حذف نرخ سود بازرگانی واردات تجهیزات و ماشین آلات نیازمند تولیدکنندگان نمایشگاهی که در سال ۹۸ به تصویب هیات دولت درآمد در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در پایان، اظهار داشت:

حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان به عنوان بخشی از چرخه تولید کشور در نمایشگاه‌های این مجموعه ادامه خواهد داشت و همچنین پاویون استارت‌آپ‌ها نیز در این نمایشگاه‌ها مجهزتر خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید