کد خبر:165311
پ
نیروهای مسلح
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت:

آمادگی نمایشگاه بین‌المللی تهران برای پذیرش بیماران کرونایی

سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت از آمادگی نمایشگاه بین‌المللی تهران برای پذیرش بیماران کرونایی به دستور وزیر صنعت خبر داد.

سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت از آمادگی نمایشگاه بین‌المللی تهران برای پذیرش بیماران کرونایی به دستور وزیر صنعت خبر داد.

 

*** آمادگی نمایشگاه بین‌المللی تهران برای پذیرش بیماران کرونایی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، افشار فتح الهی با اعلام این خبر، اظهار داشت:

وزیر صمت این دستور را با توجه به شرایط ویژه کشور برای مقابله با شیوع بیماری کرونا صادر کرده است.

سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت ادامه داد:

در همین راستا شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی در تهران نیز در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود فضایی جهت سه هزار تخت بیمارستانی برای بیماران کرونا در اختیار ارتش قرار داد.

حفظ جان و سلامت مردم قطعا مهم‌ترین اولویت کشور و مقدم بر هر اقدام دیگری است و امیدواریم نمایشگاه بین‌المللی تهران بزودی در شرایطی امن، آرام و سرشار از سلامتی میزبان خوبی برای شادی‌های هموطنان عزیزمان باشد.

وزارت صمت از ابتدای شیوع این بیماری علاوه بر وظایف خود در حوزه تولید، اقدامات بسیاری در راستای مسئولیت اجتماعی برای کمک به بیماران و درمان و پیشگیری از این بیماری انجام داده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت در پایان با اشاره به تولید محصولات مقابله با کرونا در مدت شیوع این بیماری، اظهار داشت:

نظارت بر بازار در زمینه رصد روزانه بازار و ارائه شیوه نامه نحوه برخورد با تولیدکنندگان محصولات غیر استاندارد مقابله با کرونا انجام شد و در همین راستا سامانه آماری رصد اطلاعات اقلام بهداشتی کرونا نیز راه اندازی شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید