کد خبر:165274
پ
نواحی صنعتی
مدیر عامل سازمان نایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیر عامل سازمان نایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک‌ها و نواحی صنعتی تاکید کرد.

مدیر عامل سازمان نایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک‌ها و نواحی صنعتی تاکید کرد.

 

*** ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک‌ها و نواحی صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن صالحی‌نیا در تماس‌های تلفنی جداگانه با مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌های بوشهر، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، گیلان، لرستان و هرمزگان در جریان آخرین وضعیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان‌ها درپی بارندگی‌های شب گذشته و تمهیدات اندیشیده شده برای مدیریت و مهار سیلاب‌های احتمالی در این مناطق قرار گرفت.
وی در این تماس‌های تلفنی بر آمادگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک‌ها و نواحی صنعتی، مقابله با بحران‌های احتمالی و کاهش آسیب‌ به زیرساخت‌های صنعتی و واحدهای تولیدی تأکید کرد.
مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌های مذکور همچنین در جریان این تماس‌های تلفنی، گزارشی از اقدامات به‌عمل آمده در جهت مقابله با بیماری کرونا در سطوح ستادی و واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ارائه کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل سازمان نایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان از مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها خواست در هماهنگی کامل با سازمان مرکزی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و بسیج همه امکانات محلی و منطقه‌ای، در راستای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد محیطی امن برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید