کد خبر:165111
پ
بورس کالا
مدیر عامل بورس کالا اعلام کرد:

راه‌اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی در بورس کالا

مدیر عامل بورس کالا راه‌اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی بر روی زیره سبز و پسته در کنار زعفران را کمک شایانی به صادرات و تجارت شفاف این محصولات عنوان کرد.

مدیر عامل بورس کالا راه‌اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی بر روی زیره سبز و پسته در کنار زعفران را کمک شایانی به صادرات و تجارت شفاف این محصولات عنوان کرد.

 

*** معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی در بورس کالا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حامد سلطانی‌نژاد در پیام نوروزی خود اعلام کرد:
سالی که گذشت برای بازار سرمایه و بور‌کالا نیز آزمون های سختی را به همراه داشت که به فضل و یاری پروردگار و یاری همه فعالان بازار توانستیم از آن با روندی رو به رشد عبور کنیم.

وی افزود: علیرغم شرایط رکودی کشور ارزش معاملات بورس‌کالا در سال ۹۸ به ارزش معاملات در سال ۹۷ نزدیک شد و ارزش معاملات بازار فیزیکی رشد قابل توجهی را تجربه کرد.

 

*** بورس کالا در سالی که گذشت

 

سلطانی نژاد در ادامه تصریح داشت:
در سالی که گذشت راه اندازی معاملات آتی و گواهی سپرده کالایی بر روی زیره سبز و پسته نیز راه اندازی شد که در کنار زعفران سه گانه محصولات مهم کشاورزی را شکل دادند که کمک شایانی به صادرات و تجارت شفاف این محصولات استراتژیک کشاورزی کشور است. امیدواریم ساماندهی بازار محصولات کشاورزی کشور در سال های آتی نیز با ورود محصولات جدید ادامه یاید.

 

*** حرکت رو به جلوی بورس‌ کالا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل بورس کالا در پایان گفت:
حرکت رو به جلوی بورس کالای ایران علیرغم شرایط خاص کشور و جنگ اقتصادی که به کشور عزیزمان تحمیل شده است در سال گذشته ادامه یافت و امیدواریم سال ۹۹ نیز سالی پربار و توام با حرکت رو به جلو را تجربه کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید