کد خبر:165011
پ
کرونا
خبرگزاری صنایع گزارش می دهد:

اقدامات حمایتی شرکت‌های فولادی برای مقابله با کرونا

شرکتهای فولادی برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات قابل توجهی را در دستور کار و اجرا قرار دادند.

شرکتهای فولادی برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات قابل توجهی را در دستور کار و اجرا قرار دادند.

 

*** شرکت های فولادی در مقابله با کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت‌های فولادی بلافاصله پس از ورود ویروس کرونا به کشورمان در قالب مسئولیت اجتماعی به میدان آمدند و اقدامات بایسته و شایسته‌ای را در این راستا انجام دادند.

 

*** شرکت فولاد مبارکه در مقابله با کرونا

 

ایرج ترابی با اشاره به حمایت شرکت فولاد مبارکه از اقدام‌های صورت‌گرفته در جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در استان اصفهان، اظهار داشت:

فولاد مبارکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و همیاری با استانداری اصفهان درجهت کنترل بهتر شیوع ویروس و بهبودی بیماران مبتلا به این بیماری تاکنون بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیماران کروناویروس به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کمک مالی کرده است.
مدیرروابط عمومی شرکت فولاد مبارکه افزود: 

از جمله اقدامات پیشگیرانه ای که شرکت فولاد مبارکه در مقابله با کروناویروس در سطح شرکت انجام داده را میتوان به اطلاع رسانی مناسب پروتکل روش‌های کنترل ویروس ابلاغی از سوی وزارت صمت توسط کانال های ارتباطی شرکت، نصب بنرهای اطلاع رسانی، تعطیلی رستورانها، ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل، ساختمان ها و رختکن ها، نصب تب سنج های پیشرفته درقسمت دربهای ورودی، کاهش زمان حضور نیروهای ستاد، تعویض دستگاه های ثبت ورود و‌خروج اثرانگشت و موکول نمودن آزمون استخدام به بعد از بحران اشاره کرد.

 

*** شرکت فولا غرب آسیا در مقابله با کرونا

 

فولاد غرب آسیاشرکت فولاد غرب آسیا در ادامه کمک های قبلی خود، تعداد ۳۰۰۰ عدد ماسک بهداشتی و همین طور کمک نقدی به مبلغ ۱ میلیارد ریال به سازمان هلال احمر استان قم اهداء کرد.

 

*** شرکت فولا خوزستان در مقابله با کرونا

 

علی محمدی با بیان اینکه شرکت فولاد خوزستان اولین شرکتی بود که به محض تایید ورود این ویروس به کشور، کمیته مقابله با آن را در عالی‌ترین سطح تشکیل داد گفت:

این ادعای ما نیست بلکه اذعان مراکز مسئول در این مساله است. این کمیته به ریاست قائم مقام اینجانب در امور سلامت و بهداشت کارکنان، قائم مقام ارشد، معاونین و مدیران حوزه‌های مختلف از جمله: منابع انسانی و امور اجتماعی، بهره‌برداری، خرید، بهداشت، درمان و محیط زیست، روابط عمومی، بازرسی و نظارت، خدمات و امور رفاهی، امور اداری و … بدون درنگ جلسات خود را به طور منظم تشکیل داده و تصمیمات لازم را به موقع اتخاذ و در شرکت اجرا کرده است. البته اینجانب نیز در برخی جلسات این کمیته شرکت کردم.

مدیر عامل فولاد خوزستان پیرامون نظارت بر حسن اجرای مصوبات کمیته مقابله با کرونا، بیان داشت:

کمیته‌ای درکنار کمیته اصلی مقابله با کرونا برای نظارت بر اجرای دقیق مصوبات، تشکیل شده است که به طور شبانه‌روزی بر اجرای مصوبات نظارت دائم دارند. شماره‌هایی نیز برای پاسخ به سوالات و رسیدگی به درخواست‌های کارکنان اعلام شده است که به طور منظم، نظرات آنان در خصوص اجرای مصوبات کمیته اخذ و به آنها رسیدگی می‌شود.

 

*** کمک ۱۰ میلیارد تومانی فولاد خوزستان برای مهار کرونا

 

شرکت فولاد خوزستان در راستای حفظ سلامت شهروندان استان و همچنین خانواده فولاد، با هماهنگی ستاد بحران در استانداری خوزستان بیش از ۱۰ میلیارد تومان جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمک رسانی کرد

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پیرامون اقدامات انجام گرفته در این شرکت، اظهار داشت:

از جمله مهم ترین اقدامات پیشگیرانه ی فولاد خوزستان راه اندازی کارخانه تولید ماسک تنفسی در شهرک صنعتی خرمشهر با سرمایه گذاری مستقیم این شرکت بود که تولید انبوه آن نیاز کادر درمانی و بیمارستانی را تامین خواهد کرد..

 

*** شرکت فولا هرمزگان در مقابله با کرونا

 

 فرزاد ارزانی با اشاره به  اقدام‌های صورت گرفته در جلوگیری از شیوع بیشتر کروناویروس در استان هرمزگان، اظهار داشت:

فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و همیاری با استانداری هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی در جهت کنترل بهتر شیوع ویروس کرونا و بهبودی بیماران مبتلا به این بیماری مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیماران کروناویروس اختصاص داده است.

مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان به اقدامات پیشگیرانه فولاد هرمزگان در مقابله با شیوع ویروس کرونادر سطح شرکت اشاره کرد و‌ گفت:

افزایش آگاهی از طریق پورتال سازمانی، شبکه های اجتماعی و پخش پمفلت های آموزشی، تعطیلی رستوران ها، ضدعفونی کردن و گندزدایی ناوگان حمل و نقل و ساختمان ها، تب سنجی از پرسنل هنگام ورود به شرکت، کاهش زمان حضور نیروهای ستاد، غیر فعال کردن اثر انگشت و الزام پرسنل در استفاده از کارت، لغو ماموریت ها، اعطای مرخصی به پرسنل دارای علائم سرماخوردگی، کاهش زمان حضور پرسنل و تعطیلی پرسنل ستادی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین از جمله اقداماتی است که تا کنون انجام پذیرفته است.

 

*** مجتمع فولاد کویر در مقابله با کرونا

 

مجتمع فولاد کویر در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در هفته جاری بالغ بر پنج میلیارد ریال جهت مقابله با کرونا ویروس و درمان مبتلایان به مراکز درمانی شهرستان آران و بیدگل اختصاص داد.

این مبلغ جهت تهیه تجهیزات پزشکی اموالی و مصرفی از جمله ۵ دستگاه مانیتور فول پارامتر، پایه ترالی، ونتیلاتور، مانومتر، کپسول و انواع مواد ضد عفونی کننده دست و محیط برای مراکز درمانی خدمات‌دهنده به بیماران مبتلا به کرونا، بوِیژه تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان سید الشهدا(ع) و همچنین مساعدت مالی به مجمع خیرین سلامت اختصاص یافته است.

 

*** شرکت فولاد مبارکه در مقابله با کرونا

 

با توجه به گشایش نماد اوراق گواهی نیکوکاری کرونا در بازار فرابورس ایران، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در کنار تخصیص بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بالغ بر ۵ میلیارد ریال نیز بابت خرید اوراق گواهی نیکوکاری مذکور (در نماد کرونا ۱) تخصیص داده است تا حمایت همه جانبه خود را در راه مقابله با ویروس کرونا در سطح استانی و ملی انجام دهد.

 

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

کلید مقابل را فعال کنید