کد خبر:164917
پ
مجتمع فولاد مبارکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

حمایت شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص تامین منابع مالی مورد نیاز وزارت بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا

شرکت فولاد مبارکه اصفهان اقدامات حمایتی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و نقش تعهدی خود در راه حفظ سلامت جامعه مقابله با ویروس کرونا انجام می‌دهد.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان اقدامات حمایتی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و نقش تعهدی خود در راه حفظ سلامت جامعه مقابله با ویروس کرونا انجام می‌دهد.

 

*** حمایت شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص تامین منابع مالی مورد نیاز وزارت بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به گشایش نماد اوراق گواهی نیکوکاری کرونا در بازار فرابورس ایران (تحت نمادهای کرونا ۱ و کرونا ۲) ، به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با هدف بکارگیری منابع جمع آوری شده در زمینه مبارزه با ویروس کرونا، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و نقش تعهدی خود در راه حفظ سلامت جامعه، در کنار تخصیص بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بالغ بر ۵ میلیارد ریال نیز بابت خرید اوراق گواهی نیکوکاری مذکور (در نماد کرونا ۱) تخصیص داده است تا حمایت همه جانبه خود را در راه مقابله با ویروس کرونا در سطح استانی و ملی انجام دهد.

فولاد مبارکه بر این امر اعتقاد دارد که تولید مستمر و مداوم در کشور بدون شک در گرو حفظ سلامت فکری و جسمی جامعه خواهد بود، بنابراین در شرایط فعلی که گستردگی و شیوع ویروس مذکور تمامی کشور را در سطوح مختلف درگیر نموده، همدلی و همراهی همگان از جمله صنایع بزرگ کشور در مسیر مبارزه و ریشه کن نمودن آن امری لازم و ضروروی است.
شایان ذکر است طرح جمع آوری و تامین مالی اوراق گواهی نیکوکاری مذکور از تاریخ۹۸.۱۲.۲۷ آغاز و تا پایان روز ۹۹.۰۱.۳۱ ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم به ذکر است که امروز در مجموع ۲.۲ میلیارد تومان خرید در نماد کرونا ۱ انجام شد که فولاد مبارکه ۵۰۰ میلیون تومان را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید