کد خبر:164590
پ
پروانه‌های ورود موقت
مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک:

پروانه‌های ورود موقت و کارت کارگزاری‌ها از سوی گمرک تمدید شد

مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک  از تمدید پروانه‌های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک خبر داد.

مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک  از تمدید پروانه‌های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک خبر داد.

 

*** پروانه‌های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک تمدید شد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی وکیلی در نامه‌ای به گمرکات اجرایی، موضوع تمدید پروانه‌های ورود موقت کالا و کارت کارگزاری‌ها تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ به واسطه شیوع کرونا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این نامه مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک آمده است:

با توجه به شرایط موجود و تاکید بر هماهنگی و همکاری کلیه دستگاه‌ها و ارگان‌ها در پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات در مورد جلوگیری هرچه بیشتر از تردد و مراجعات حضوری، خواهشمند است، دستور فرمائید به شرح ذیل اقدام و به نحو مقتضی مراتب به صاحب کالا اطلاع رسانی شود:

۱- تمدید آن دسته از کارت‌های کارگزاری که پرونده‌های مربوطه آنها توسط این دفتر به گمرکات اجرایی ارسال شده است در صورت انقضا تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شود.

۲- تمدید اعتبار پروانه‌ های ورود موقت ماده ۵۰ قانون امور گمرکی در صورت اعتبار تضامین مربوطه تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (به استثنا خودرو) بلامانع می‌باشد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید