کد خبر:164540
پ
صدور ضمانت‌نامه
مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته:

حمایت جدی صندوق حمایت از شرکت‌های تولید‌کننده لوازم بهداشتی جهت مقابله با بیماری کرونا

مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از حمایت جدی صندوق حمایت از شرکت‌های تولید‌کننده لوازم بهداشتی جهت مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از حمایت جدی صندوق حمایت از شرکت‌های تولید‌کننده لوازم بهداشتی جهت مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

 

*** حمایت جدی صندوق حمایت از شرکت‌های تولید‌کننده لوازم بهداشتی جهت مقابله با بیماری کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا نقی پور اصل با اشاره به تلاش های صورت گرفته در وزارت صمت و مجموعه های تابعه در مقابله با بیماری کرونا، اظهار داشت:

از آغاز شیوع این بیماری در کشور به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، ستاد پیشگیری این بیماری در وزارت صمت تشکیل و دستورات لازم جهت مقابله با شیوع و نظارت بر تولید و توزیع اقلام مورد نیاز به مجموعه های تابعه این وزارتخانه ابلاغ شد.

وی در خصوص تلاش های صورت گرفته برای رفع موانع و تسهیل امور واحدها در تولید تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز در بازار، افزود:

با توجه به تاکیدات وزیر صنعت، معدن و تجارت، تمهیدات لازم در شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نیز جهت حمایت از شرکت های تولید کننده کیت های تشخیص کرونا، الکل، مواد ضدعفونی کننده و ماسک اتخاذ و اقدامات لازم جهت حمایت از این شرکت ها در قالب اعطای تسهیلات و سایر خدمات مرتبط از سوس این صندوق انجام گرفت.

 

*** تلاش‌های مجموعه مدیران وزارت صمت جهت رفع موانع

 

مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در پایان، تلاش‌های مجموعه مدیران وزارت صمت را جهت رفع موانع پیش پای شرکت‌های تولیدکننده لوازم بهداشتی را کم نظیر دانست و گفت:

امروز با توجه به عزم جدی وزارت صمت برای کمک به تولیدکنندگان اقلام مورد نیاز مردم، شاهد تنظیم تدریجی بازار در این حوزه هستیم وانشالله با یاری همه دستگاه های و همکاری و همراهی مردم عزیز ایران شاهد شکست این بیماری خواهیم بود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم به ذکر است کارما آزما، شرکت هوای پاک امرتات، بهیار صنعت سپاهان، مجتمع دانش‌بنیان کشت و صنعت خرمان و فناوری ایرانیان پژوهش نصیر برخی از شرکت‌های تولید کننده الکل، مواد ضدعفونی کننده و ماسک هستند که توسط شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقییقات و توسعه صنایع پیشرفته مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول