کد خبر:163364
پ
نشست خبری مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

اقدامات پیشگیرانه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در مقابله با ویروس کرونا

با گسترش ویروس کرونا صندوق حمایت از صنایع پیشرفته اقدامات پیشگیرانه‌ای در مقابله با این ویروس انجام داده است.

با گسترش ویروس کرونا صندوق حمایت از صنایع پیشرفته اقدامات پیشگیرانه‌‌ای در مقابله با این ویروس انجام داده است.

 

*** اقدامات پیشگیرانه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در مقابله با ویروس کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و به منظور پیشگیری و مقابله با این بیماری در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کمیته‌ای با عنوان “کمیته مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا “با حضور مدیران شرکت تشکیل و اقدامات لازم جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا انجام شد.

در نشست اعضای این کمیته راهکارهای حفاظت و مراقبت از سلامت کارکنان و مراجعان و همچنین روش های پیشگیری از این بیماری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تمهیدات اندیشیده شده با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله به مدیران ابلاغ و توسط بخش های مختلف شرکت عملیاتی و اجرا شد.

 

***  آشنایی پرسنل با کرونا و راه‌های مقابله با آن

 

بر این اساس، اطلاع رسانی به منظور آشنایی پرسنل با بیماری و راه های مقابله با آن با نصب پمفلت‌ها و بروشورهای آموزشی و راهنمای اختصاصی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در محیط های کاری اداری در تمام طبقات و واحدهای شرکت انجام شد.

انجام اقدامات گندزدایی و ضدعفونی کردن محیط های داخلی و پیرامونی ساختمان اداری، اتاق ها و لوازم و تجهیزات آن ها از قبیل میز و صندلی ، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات مربوطه و گوشی های تلفن و… نیز از دیگر اقدامات در همین زمینه بوده است.

 

*** توزیع بسته‌های بهداشتی

 

در این مدت بسته‌های بهداشتی شامل مواد ضد عفونی کننده، اسپری، دستمال مرطوب، دستکش و ماسک بین کارکنان شرکت توزیع شد و جلسات غیر ضروری و ماموریت های خارج از شرکت نیز محدود یا لغو شد.

تقویت واحدهای مرتبط با مشتریان به منظور ارائه خدمات غیرحضوری به منظور کاهش مراجعات حضوری و انجام غربالگری روزانه کارکنان با دستگاه های تب سنج در ورودی شرکت نیز از دیگر اقدامات انجام شده، بوده است.

 

*** کاهش ساعت کاری کارکنان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شرکت تمهیداتی نیز به منظور کاهش ساعات کاری کارکنان مطابق با بخشنامه های دولتی و مرخصی به کارکنان مشکوک به بیماری نیز در نظر گرفته شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول