کد خبر:162726
پ
محلول ضدعفونی‌کننده
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

کشف ۶۴۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده از یک واحد صنفی/ کشف ۵ هزار لیتر محلول تقلبی ضدعفونی‌کننده در استان البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به کشف ۶۴۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده از یک واحد صنفی از کشف ۵ هزار لیتر محلول تقلبی ضدعفونی‌کننده در این استان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به کشف ۶۴۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده از یک واحد صنفی از کشف ۵ هزار لیتر محلول تقلبی ضدعفونی‌کننده در این استان خبر داد.

 

*** کشف ۶۴۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده از یک واحد صنفی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رامین ربیعی با اشاره به افزایش بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی فعال در زمینه مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده، گفت:

پس از ارسال گزارش از سوی حراست این سازمان و اعزام بازرسین به یک واحد صنفی در جنوب شهرستان کرج تعداد ۳۲ گالن ۲۰ لیتری حاوی مواد ضدعفونی کننده تقلبی کشف و ضبط شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز افزود:

این واحد صنفی در زمینه فروش اقلام خوراکی مشغول به فعالیت بود که این مواد را در دو نوع ضدعفونی کننده دست و سطوح به مشتریان خود عرضه می‌کرد.

وی ادامه داد: با توجه به نامشخص بودن محتویات این مواد ضدعفونی کننده تمامی این ۶۴۰ لیتر توقیف و واحد صنفی مذکور نیز با حکم مراجع قضایی پلمب شد.

 

*** کشف ۵ هزار لیتر محلول تقلبی ضدعفونی‌کننده

 

ربیعی همچنین از کشف یک خوروی نیسان حامل مواد شوینده تقلبی خبر داد و گفت:

پس از ارسال گزارش از جانب حراست سازمان صمت، بازرسین این سازمان در گشتی مشترک به همراه ناجا موفق به کشف پنج هزار و ۱۰۰ لیتر محلول تقلبی ضدعفونی کننده دست شدند.

وی تصریح کرد: این میزان محلول در ۲۵۵ گالن ۲۰ لیتری در یک خودرو حمل بار در محدوده کمالشهر توقیف و تحویل مراجع قضایی شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کلیه شهروندان خواست که مواد شوینده و ضدعفونی کننده مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریداری نموده و به مجوزهای درج شده روی آن به علاوه تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت، توجه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش نمایند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول