کد خبر:162541
پ
تولید نفت و گاز
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران:

ویروس کرونا بر تولید نفت و گاز ایران تاثیری نگذاشت

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، ویروس کرونا بر تولید نفت و گاز کشور را بی‌تاثیر عنوان کرد.

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، ویروس کرونا بر تولید نفت و گاز کشور را بی‌تاثیر عنوان کرد.

 

*** ویروس کرونا روی تولید نفت و گاز ایران هیچ اثری نگذاشت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرخ علیخانی با بیان این مطلب، اظهار داشت:

در شرکت ملی نفت ایران یک کمیته شرایط اضطراری سطح ۳ داریم و علاوه بر سطح ۳ که در سطح کل شرکت ملی نفت هست، یک کمیته شرایط اضطراری سطح یک نیز داریم؛ اما کمیته اضطراری سطح سه در سطح مدیرعامل و اعضای اصلی هیئت مدیره و مدیران ارشد است.

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران افزود: با وقوع مسئله شیوع ویروس کرونا، با اعلام شرایط اضطراری سطح سه، دکتر سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به‌عنوان فرمانده صحنه انتخاب شد و تاکنون با حضور ایشان سه جلسه برگزار شده و به‌صورت تخصصی مباحث مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت: ویروس کرونا روی تولید و توزیع نفت و گاز ایران هیچ اثری نگذاشته و تولید و توزیع نفت‌و گاز ایران بدون تأثیر از شیوع این ویروس، در حال انجام است.

 

*** کنترل ویروس کرونا در مناطق عملیاتی و ستادی صنعت نفت

 

علیخانی تصریح کرد: یکی از این جلسات در خصوص بررسی رفع کمبودهای کالا، مواد، تجهیزات و دارو بود، جلسه دیگر بحث منابع انسانی و جلسه آخر نیز در خصوص پشتیبانی مالی کنترل شیوع ویروس کرونا بود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در پایان، با بیان اینکه در مجموع بحث کنترل ویروس کرونا تاکنون در مناطق عملیاتی و ستادی صنعت نفت کشور با موفقیت انجام شده، اظهار داشت:

ویروس کرونا روی تولید و توزیع نفت‌و گاز ایران هیچ اثری نگذاشته و تولید و توزیع نفت و گاز ایران بدون تأثیر از شیوع این ویروس، در حال انجام است.

 

تسنیم

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =

کلید مقابل را فعال کنید