کد خبر:162255
پ
فرودگاه‌های اروپا
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی:

پذیرش مسافران ایرانی در فرودگاه‌های اروپا با تایید فرم سلامت/ مسافر جامانده ایرانی در کشورهای همسایه نداریم

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به این که مسافر جامانده ایرانی در کشورهای همسایه نداریم از پذیرش مسافران ایرانی در فرودگاه‌های اروپا با تایید فرم سلامت خبر داد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به این که مسافر جامانده ایرانی در کشورهای همسایه نداریم از پذیرش مسافران ایرانی در فرودگاه‌های اروپا با تایید فرم سلامت خبر داد.

 

*** مسافر جامانده ایرانی در کشورهای همسایه نداریم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقصود اسعدی سامانی درباره آخرین وضعیت انجام پروازهای یکسر خالی برای بازگرداندن مسافران ایرانی اظهار داشت:

متناسب با تقاضای مسافران در کشورهای همسایه پرواز یکسر خالی انجام شده‌ است؛ فعلا پرواز برنامه‌ای به برخی از کشورهای همسایه نداریم و بنا بر تقاضای موجود برای بازگشت به کشور پرواز موردی برقرار می‌شود و پروازهای یکسر خالی برای بازگرداندن مسافران ایرانی در امارات نیز در حال انجام است و خوشبختانه هیچ مسافر جا مانده ایرانی در کشورهای همسایه نداریم.

اگر باز هم تقاضایی برای برگشت به کشور باشد، پروازهای مورد نیاز را انجام می‌دهیم.

 

*** پذیرش مسافران ایرانی در فرودگاه‌های اروپا با تایید فرم سلامت

 

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه تاکنون هیچ یک از کشورهای اروپایی پروازهای از به ایران را کنسل نکرده‌اند و محدودیتی برای پروازهای ایران قائل نشده‌اند، گفت:

فرودگاه‌های کشورهای اروپایی با تایید فرم سلامت افراد، مسافران ایرانی را پذیرش می‌کنند؛ در پروازها نسبت به ارائه فرم‌هایی به مسافران اقدام می‌شوند که تمام مسافران ملزم هستند که اطلاعات خواسته شده را ارائه کنند و در فرودگاه این فرم را به فرد مربوطه تحویل دهند و بنابر اطلاعات داده شده سلامت مسافران چک می‌شود.

اسعدی سامانی درباره کنسل شدن برخی از پروازهای داخلی گفت:

روز گذشته برخی از پروازها به دلیل نبود مسافر لغو شدند و برای شرکت‌های هواپیمایی انجام این پروازها با مسافران اندک صرفه اقتصادی ندارد.

 

*** نرخ بلیت هواپیما به ۵۰ هزار تومان رسید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در پایان با بیان اینکه ریزش تعداد پروازها بسیار بالا است، اظهار داشت:

به دلیل کاهش تعداد مسافر بلیت برخی از مسیرها به ۵۰ هزار تومان رسیده‌ است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول