کد خبر:162160
پ
واحد مسکونی
معاون وزیر راه و شهرسازی:

متقاضیان طرح ملی مسکن با قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند/ آغاز ثبت‌نام در ۵ استان از ۱۷ اسفند

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ثبت‌نام مسکن در ۵ استان از ۱۷ اسفند از انتخاب متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن با قرعه‌کشی خبرداد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ثبت‌نام مسکن در ۵ استان از ۱۷ اسفند از انتخاب متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن با قرعه‌کشی خبرداد.

 

*** متقاضیان طرح ملی مسکن با قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود محمودزاده با تشریح جزئیات ثبت‌نام طرح ملی مسکن، اظهار کرد:

در مرحله اول ثبت‌نام اعلام کردیم قبل از پایان سال مرحله دوم ثبت‌نام انجام می‌شود. شرایط ثبت‌نام مهیا شده و از شنبه آینده در ۵ استان آذربایجان‌های شرقی، غربی، اردبیل، البرز و اصفهان ثبت‌نام انجام می‌شود.

وی بابیان این‌که روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده ثبت‌نام طرح ملی مسکن در سایر استان‌ها انجام خواهد شد، ادامه داد:

در صورت نیاز به ثبت‌نام در مرحله دوم، این کار اول هفته بعد (۲۴ اسفند) انجام خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: مرحله دوم ثبت‌نام با مرحله اول ثبت‌نام طرح ملی مسکن با توجه به شرایط بهداشتی متفاوت است؛ در مرحله اول ثبت‌نام‌ها بر اساس ظرفیت بود، اما در مرحله دوم برای آنکه نیازی به مراجعه مردم به کافی‌نت هم نباشد زمان ثبت‌نام از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۱۲ روز بعد یعنی تقریباً ۲ روز ادامه خواهد داشت.

محمودزاده گفت: در این مرحله بر اساس قرعه‌کشی اسامی را اعلام می‌کنیم تا آنها که ۴ شرط را دارند برای انجام پروسه ثبت‌نام اقدام کنند.

 

*** افتتاح اولین پروژه طرح ملی مسکن

 

وی با بیان این‌که این طرح برای دهک‌های ۳ تا ۷ است، یادآور شد:

متقاضی در ابتدا باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون آورده داشته باشند، ضمن این‌که ۱۰۰ میلیون تومان وام دولتی نیز به آنها تعلق می‌گیرد. مابقی هزینه باید توسط متقاضی در دوره ساخت که ۱۸ تا ۲۴ ماه است، واریز کند تا بتواند واحد را تحویل بگیرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان، با اشاره به این‌که اردیبهشت یا خردادماه سال آینده اولین پروژه طرح ملی مسکن را افتتاح کنیم، اظهار کرد:

برنامه‌ریزی ما بسیار دقیق است تا بتوانیم در زمان اعلامی کارها را انجام دهیم. روند ساخت با آورده متقاضیان و وام بانکی صورت می‌گیرد و در صورت تأخیر در تأمین آورده با تأخیر ساخت مواجه خواهیم شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول