کد خبر:162075
پ
گوشت قرمز
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام:

عرضه گوشت قرمز ۵۰ هزار تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه گوشت قرمز ۵۰ هزار تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه گوشت قرمز ۵۰ هزار تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد.

 

*** عرضه گوشت قرمز ۵۰ هزار تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسن عباسی‌معروفان درباره نوسانات قیمت گوشت در بازار، اظهار داشت:

هفته گذشته قیمت گوشت قرمز گرم به علت بارندگی، به مدت چند روز افزایشی شد، اما اکنون به قیمت عادی خود بازگشته و در حال حاضر، قیمت گوشت تازه گوسفندی در بازار در محدوده ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در هر کیلوگرم در سراسر کشور به فروش می‌رسد.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: قیمت‌هایی که در محدود ۱۴۰ هزار تومان اعلام شده، به‌صورت عمومی نیست و احتمالاً انتشار این خبر محدود به نقطه خاصی باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ مشکلی در عرضه گوشت قرمز منجمد، گوشت قرمز تازه و گوشت مرغ وجود ندارد و بازار به تعادل رسیده است.

عباسی‌معروفان با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ، ذخایر استراتژیک به اندازه کافی داریم و مشکلی در این باره وجود ندارد، تصریح کرد: هر چقدر بازار کشش داشته باشد، به همان میزان می‌توانیم اقدام به عرضه محصول کنیم.

 

*** عرضه گوشت قرمز در بازار

 

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام بیان کرد: عرضه گوشت منجمد در قالب دو بسته ۱۰ هزار تنی برای شب عید و ماه مبارک رمضان مصوب شده است، اما اگر بازار نیاز داشته باشد، محدودیتی برای عرضه بیشتر آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه گوشت مرغ بدون هیچ محدودیت تناژی هرچقدر بازار نیاز داشته باشد، عرضه می‌شود، افزود:

در مورد گوشت مرغ باید اعلام کنم که با توجه به عرضه قابل‌توجه مرغ از سوی مرغداری‌ها به بازار، قیمت این محصول، روی همان قیمت مصوب ۱۲ هزار تا ۱۲,۵۰۰ تومان بدون هیچ محدودیتی توزیع می‌شود.

گوشت‌قرمز وارداتی منجمد برای ذخایر استراتژیک نیز اکنون در بازار در حدود ۴۰ هزار تومان در هر کیلو از سوی تعاونی مصرف برای کارکنان دولت، کارگران و گروه‌های هدف در قالب طرح معیشتی عرضه می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در پایان، به عرضه گوشت قرمز در بازار اشاره کرد و اظهار داشت:

عرضه گوشت‌قرمز منجمد به فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز کیلویی ۴۵ هزار تومان صورت می‌گیرد تا آنها بتواند این محصول را در محدوده ۵۰ هزار تومان برای مصرف‌کنندگان عرضه کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول