کد خبر:162238
پ
ماسک‌های تولیدی
رئیس سازمان حمایت:

تمامی ماسک‌های تولیدی تحویل وزارت بهداشت می‌شود

رئیس سازمان حمایت از تحویل تمامی ماسک‌های تولیدی به وزارت بهداشت خبر داد.

رئیس سازمان حمایت از تحویل تمامی ماسک‌های تولیدی به وزارت بهداشت خبر داد.

 

*** تمامی ماسک‌های تولیدی تحویل وزارت بهداشت می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس تابش در گفتگویی با اشاره به اینکه شبکه تأمین کالاهای بهداشتی و سلامت‌محور با وزارت صمت است، اظهار داشت:

با نظارت‌های انجام شده در تمام مبادی توزیع محصولات بهداشتی توسط کارخانجات بازرسی‌ها انجام و تمام اطلاعات تولید دریافت شده است، به نحوی که آنها نمی‌توانند محصولات بهداشتی ضدعفونی کننده را بدون هماهنگی با وزارت بهداشت توزیع نمایند.

وی با اعلام اینکه در بخش ماسک نیز حواله‌ها توسط هیات تجهیزات و ملزومات پزشکی بین مراکز لازم توزیع خواهد شد، گفت:

کلیه تولیدکنندگان ماسک موظف هستند تا اطلاع ثانوی نسبت به فروش و تحویل فوری و روزانه (صد در صد) ظرفیت تولید ماسک از قبیل تمامی مدل ها نظیر فیلتر دار و بدون فیلتر و کش دار و بند دار به هیات امنای ارزی تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت اقدام نمایند.

 

*** فعالیت بازرسین وزارت صنعت

 

معاون وزیر صنعت اضافه کرد: قرار است تا اطلاع ثانوی اقلام مذکور صرفا از طریق هیات امنای ارزی توزیع شود به نحوی که هرگونه توزیع، فروش و عرضه اقلام مذکور به مراکز درمانی و هر یک از عوامل توزیع و غیره ممنوع است.

تابش با اعلام اینکه بازرسین وزارت صنعت آمار این حواله‌ها را در اختیار داشته و در بازرسی‌های خود نحوه توزیع آنها را بررسی خواهند کرد، گفت: طی چند روز آینده مشکل تأمین ماسک مورد نیاز به طور حتم برطرف و مدیریت لازم در توزیع محصولات بهداشتی اعمال خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان حمایت در پایان، اظهار داشت:

واحدهای تولیدی در رباط کریم، کرج و قزوین سه شیفته مشغول تولید هستند و مردم در روزهای آینده نگران تأمین محلول‌های بهداشتی و ماسک نباشند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول